Tech Kick

Digitālo prasmju programma

Tavs lēciens IT nozarē

Skatīt apmācības
Bulta pa labi balta

Atrodi sevi IT pasaulē

Iemēģini savus spēkus IT nozarē, un uzzini, vai tā ir piemērota Tev!

Ātri. Saprotami. Sev ērtā laikā.

Apmācības, kas palīdzēs Tev saprast nākotnes virzienu

Ja šaubies par savu nākotni, un to, vai pievērsties tehnoloģiju nozarei,  piesakies apmācībām un īsā laikā uzzini, kurš IT virziens ir domāts tieši Tev.

Tavi ieguvumi

Ikona - piezīmju bloks ar zīmuli

Piekļuve tiešsaistes saturam

Esi cīrulis vai pūce?
Mācies sev ērtā laikā un vietā – visu saturu atradīsi tiešsaistē.

Ikona - termiņš

Praktiski IT uzdevumi

Saņem uzdevumus no profesionāļiem. Nozarei aktuāli uzdevumi ļaus Tev radīt savu pirmo portfolio.

Ikona - students pie datora

Piekļuve kopienai

Piekļuve kopienai, mentoriem un zinošiem karjeras konsultantiem, kas palīdzēs Tev virzīties uz priekšu.

Apmācību virzieni

Ko vēlies apgūt Tu?

Create a Poll

Esi pirmais, kurš uzzina par jaunākajām apmācībām

Esi pieteicies jaunumiem!
Diemžēl, pieteikties jaunumiem neizdevās! Mēģini vēlreiz!

Mūsu misija

Vēlamies 3 gadu laikā palīdzēt 1000 cilvēkiem atrast savu īsto vietu IT pasaulē.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Ikona - pēdiņas
Agate Ambulte

"IT prasmes un speciālisti ir pieprasīti darba tirgū, atalgojums ir labā līmenī, iespējams strādāt no jebkuras vietas pasaulē, iespēja (un nepieciešamība) visu laiku apgūt ko jaunu un patstāvīgi izaicināt sevi. Pie tam, viss šis nāk komplektā ar jaudīgām komandām, gudriem un iedvesmojošiem kolēģiem, galvu reibinošiem projektiem, kas ietekmē reālus procesus."

Agate Ambulte
Digitālo inovāciju parka vadītāja

"Biznesa vide bez IT profesionāļiem vairs nav iedomājama. Šobrīd jau katram biznesa vides profesionālim jāspēj komunicēt pietuvinātā valodā.

Īsumā: bez IT vairs nav iespējama biznesa attīstība."

Vita Liepiņa
LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītāja
Ikona - pēdiņas
Vita Liepiņa
Ikona - pēdiņas
Intars Zēns

"Esmu liels fans idejai par iespēju cilvēkiem mācīties īsas, bet svarīgām zināšanām koncentrētas mācību programmas, ko vada praktizējoši savu nozaru speciālisti. Cilvēki, kuri Jums iemācīs, kā konkrēto situāciju risina nozaru profesionāļi šodien, 2022.gadā.

Ticu, ka tiem, kas  būs apveltīti ar nepagurstošu vēmi mācīties un kas patiešām vēlēsies mainīt savu dzīvi par labu karjerai IT, “Tech Kick” sniegs ārkārtīgi vērtīgas zināšanas savu ideju realizēšanai vai jaunu darba iespēju atrašanai.

Pats svarīgākais ir ķert iespēju aiz astes un izžmiegt to sausu!"

Intars Zēns
Uzņēmējs, Coworking Liepaja dibinātājs

Digitālo prasmju programma "Tech Kick"

Gūsti skaidrību par IT nozares profesijām un karjeras virzieniem.
Atklāj savu ceļu!

Pieteikties
Bulta pa labi balta

Mūsu pieredze

Ko par mūsu apmācībām stāsta dalībnieki?

2021.gadā rīkojām intensīvas digitālā biznesa apmācības, kā ietvaros 47 dalībnieces mēneša laikā guva praktiskas iemaņas un digitālas prasmes, lai sāktu karjeru digitālā biznesa jomā. Šīs apmācības mūs iedvesmoja radīt "Tech Kick" programmu, lai palīdzētu daudz vairāk cilvēkiem atrast sev piemērotu IT virzienu.

Ikona - pēdiņas

Paldies Digital Kick projektam, organizatoriem par saturu, kas skaidrā, saprotamā un aizraujošā, interaktīvā veidā ietver teju visu, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību no idejas līdz mājaslapai. Esot jaunuzņēmumu vidē jau astoņus gadus, man tā bija lieliska iespēja atsvaidzināt zināšanas un ieraudzīt jaunus, svaigus skatu punktus uz saviem esošajiem un topošajiem projektiem. Būtiski, ka iegūto varu piemērot gan savā kouča profesijā, gan apmācību organizēšanā bērniem, pieaugušajiem, gan uzņēmumā, kas darbojas kāzu nozarē. Paldies mentoriem un lektoriem. Visiem, kas vēl tikai domā par savām spējām digitālajā pasaulē – lai sāktu, ir vienkārši jāsāk!

Madara Mickeviča
“Digital Kick” dalībniece

Sākumā šaubījos, vai pieteikties, bet tajā pašā laikā saprotot, ka iesaistīto mentoru skaits ir tik liels, jau bija skaidrs, ka viss projekts būs vērtīgs. Esmu piedalījusies dažādos biznesa ideju attīstības projektos un viennozīmīgi varu teikt, ka šis ir viens no labākajiem. Dažbrīd likās intensīvi, un pagrūti tikt līdzi tieši savas idejas izpētē un apstrādē, ka grūti to visu tā ātri “sagremot” un pielāgot savai idejai. Noteikti gribētos, lai ir nedaudz ilgāks šis projekts. Kopvērtējumā – vide bija ļoti draudzīga un radoši interesanta, iegūtās zināšanas ļoti vērtīgas, lai turpinātu veiksmīgi attīstīties. LIELS PALDIES!

Ieva Birģele
“Digital Kick” dalībniece

Mans mērķis bija uzzināt par digitālo vidi – kā es varētu izmantot digitālo vidi savam biznesam? Uzzināju daudz par digitālo vidi, kā fotografēt, kā veidot stāstus, par vienotu stilu, logo. Visas nodarbības noklausījos, un no katra paņēmu pa domu graudiņam. Bija interesanti klausīties lektoru pasniegtās prasmes, pielietojumus un idejas. Man arī noderēja tikšanās ar mentoriem un viņu padomus ņemšu vērā. Tas viss man noderēs. Paldies jums par ieguldīto darbu, kā arī, ka palīdzējāt mums visām kopīgi mācīties!

Kristīne Bumbule
“Digital Kick” dalībniece

Mācības, kas paliks atmiņā, kā skrējiens cari atrakciju parkam – atvēlētajā laikā jābrauc ar visiem foršākajiem “karuseļiem”, neko nepalaižot garām. Paldies par gūtajiem iespaidiem! Paldies par zināšanām, atbalstu un iedvesmu! Šis atrakciju (lasīt – zinību) parks ir vieta jauniem sākumiem.

Līga Narkeviča
“Digital Kick” dalībniece

Kurss ir bijis iedvesmojošs un motivējošs. Galvenokārt, vēlos uzsvērt, ka mācību vide ir nepiespiesta, lai ģenerētu idejas un ļautos mācību procesam. Sasniedzu necerēto un izdomāju, kādu biznesu vēlos realizēt.

Santa Ciemiņa
“Digital Kick” dalībniece

Digital Kick projektā bija superīga atmosfēra – lieliska atdeve no zinošiem organizatoriem un kopienas sajuta starp dalībniekiem. Jau biju diezgan zinoša biznesa un marketinga jomā, bet bija vērtīgi tam visam iziet cauri ar mentoriem. Prezentāciju ierakstiem noteikti iziešu cauri vēl vienu reizi, lai zināšanas iesēžas un ir velme darīt vēl vairāk.

Veronika Vēbere
“Digital Kick” dalībniece

Esmu patiešām priecīga par iespēju piedalīties šajā projektā, jo varu uzzināta daudzas lietas par kurām agrāk man nebija nekādu zināšanu. Esmu kļuvusi vēl radošāka, un ir liela motivācija iet un darboties tālāk uz priekšu. Ir sajuta, ka no ik vienas mazas idejas var izveidot kaut ko lielāku un atpazīstamu citiem, vajag tikai noticēt sev un gribēt darīt.

Elīze Strazdiņa
“Digital Kick” dalībniece

Paldies par šo interesanto projektu un iespēju tajā piedalīties. Tā ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas digitālajā pasaulē kurā man trūka pieredzes un zināšanu. Strādāt pie sava biznesa idejas projekta no idejas rādīšanas un realizācijas. Vērtīgi padomi no profesionāļiem. Iespēja apmainīties ar citu meiteņu pieredzi un idejām.
Liels paldies jums visiem! Ļoti noderēs iegūtās zināšanas jaunajā reālajā digitālajā pasaulē.

Beāte Stankeviča
“Digital Kick” dalībniece

Man vēl aizvien nav līdz galam noformulējusies sava ideja, bet ir jau tapis daudz skaidrāks ceļš līdz tai. Man gan būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai ideju izauklētu.
Paldies par izcili piemeklētajiem lektoriem, tik daudz vērtīga info no katra no viņiem!

Gunta Dejus
“Digital Kick” dalībniece

Tev radās jautājumi?

Uzdod tos šeit vai zvani mums pa tālruni +371 28241990

Paldies! Tavs jautājums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās nosūtīt jautājumu! Mēģini vēlreiz!