IT kopienas ceturtā dzimšanas diena aizvadīta godam

#kopiena
#personība
Dalīties:
Ikona - persona
Autors:
Verners Gavilovskis
Ikona - kalendārs
08
.
08
.
2022
.

5. augustā pasākumā Summer Un-rest tika atzīmēta IT Waffle Meetup un līdz ar to arī Liepājas IT kopienas 4. dzimšanas diena, kas, kā jau ierasts, notiek sadarbībā ar Liepājas biznesa un radošajām kopienām. Šogad kopienas  dzimšanas dienas ballīte notika Liepājas pludmalē, kur pasākumu bagātināja gan vērtīgi pieredzes stāsti, gan gardi dzērieni un tehnoloģiju demonstrējumi.

Ar savu pieredzi dalījās lektori, kuri ir veiksmīgu Latvijas uzņēmumu un organizāciju vadītāji, kā arī cilvēki, kuri lieliski orientējas jaunākajās tehnoloģijas, spējuši piesaistīt savām idejām lielas investīcijas un ir savas nozares viedokļa līderi un pazīstamas personības: Anna Andersone (Riga TechGirls), Guntis Čoders (Accenture), Olga Barreto Gonçalves (Startin.LV), Kristaps Skutelis (TestDevLab), Egita Poļanska (StartUp Wise Guys), Ernests Štāls (Starwatcher.io, TechChill), Māris Daģis (Sellfy), Rolands Mesters (Nordigen), Helmuts Bēms (Sonarworks) un Raimonds Kulbergs (BADideas.fund).

Svinībās piedalījās pārstāvji un organiztori no IT Waffle Meetup, Liepaja TechGirls, Liepājas Tehnoloģiju klastera,  LIAA Liepājas Biznesa inkubatora un Tehnoloģiju biznesa centra, Coworking Liepāja, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes un Mākslas pētījumu laboratorijas, kā arī ap 200 viesiem no visas Latvijas.

Liepājas pilsētas bilžu galerija šeit.

IT Waffle Meetup bilžu galerija šeit.

Foto

Diemžēl, šim rakstam nav attēlu.

Citi raksti

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!