Statistikas sīkdatnes

Statistikas un mājas lapas veiktspējas uzlabošanas sīkdatnes – ļauj uzskaitīt apmeklējumus un datu plūsmas avotus, tādejādi lapas pārzinis var izmērīt un uzlabot vietnes veiktspēju. Izmantotās sīkdatnes palīdz noskaidrot, kuras lapas ir visvairāk un vismazāk izmantotas, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas pa šo vietni. Visa informācija, ko šīs sīkdatnes savāc, tiek apkopota anonīmi.

Privātuma un sīkdatņu lietošanas politika

Digitālo inovāciju parks uzņemas pilnu atbildību par katra Klienta privātumu un veic visus nepieciešamos pasākumus, lai šī informācija tiktu aizsargāta. Šī privātuma politika sniedz informāciju par to, kā Digitālo inovāciju parks vāc, apstrādā, glabā, dzēš un aizsargā Klienta personas datus, nodrošinot, ka tie tiek apstrādāti likumīgi, godprātīgi un Klientam pārredzamā veidā. Digitālo inovāciju parks var ievākt datus sava uzņēmuma ietvaros kā datu pārzinis. Informējam, ka mēs veicam Jūsu personas datu apstrādi, tikai tad, ja Jūs izvēlaties savus personas datus mums sniegt. Mēs nodrošinām Jums īpaši caurskatāmu un godīgu Jūsu personas datu apstrādi, kā arī mēs rūpējamies par Jūsu privātumu un personas datu drošību.

Dati, kas tiek ievākti un apstrādāti Digitālo inovāciju parka darbības ietvaros:

Iesnieguma forma – Digitālo inovāciju parks ievāc informāciju no apmeklētājiem, kuri mūsu mājaslapā aizpilda dažādas formas, lai pieteiktos jaunumu saņemšanai vai pieteiktos apmācībām, vai kādam pasākumam u.c. Personīgā informācija tiek ievākta tikai un vienīgi, lai Digitālo inovāciju parks varētu Jums nodrošināt Jūsu izvēlēto pakalpojumu. Ja Jūs esat mums atstājis savu kontaktinformāciju, ieskaitot personīgos datus, mēs varam šo informāciju izmantot, lai sazinātos ar Jums pa pastu, e-pastu vai telefonu. 

Lai pildītu savas saistības pret Jums, Digitālo inovāciju parks ir tiesības nodot Jūsu personas datus sadarbības partneriem, datu apstrādātājiem, kas veic nepieciešamo datu apstrādi mūsu uzdevumā, piemēram, grāmatvežiem, kurjerdienestiem, IT speciālistiem, kuri apkalpo Digitālo inovāciju parka tīmekļa platformu.

Kāds ir Klienta personas datu apstrādes pamats?

Klienta piekrišana – Klients pats dod piekrišanu personas datu vākšanai un apstrādei noteiktiem mērķiem. Klientam ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu iepriekš sniegto piekrišanu, izmantojot norādītos saziņas kanālus ar Digitālo inovāciju parku. Pieteiktās izmaiņas stāsies spēkā 3 (trīs) darba dienu laikā. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumību, kas pamatojas uz piekrišanu pirms atsaukuma.

Uzņēmuma leģitīmas intereses – ievērojot Digitālo inovāciju parka intereses, kura pamatā ir kvalitatīvu pakalpojumu un savlaicīga atbalsta sniegšana Klientam, Digitālo inovāciju parkam ir tiesības apstrādāt Klienta personas datus tādā apjomā, kāds tam ir objektīvi nepieciešams.

Kāds ir Klienta personas datu apstrādes laiks?

Digitālo inovāciju parks apstrādās Klienta personas datus, kamēr pastāv vismaz 1 (viens) no šādiem apstākļiem:

  • personas datu glabāšanās termiņš ir noteikts vai izriet no Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem;
  • cik tas ir nepieciešams Digitālo inovāciju parka leģitīmo interešu realizācijai un aizsardzībai;
  • kamēr nav atsaukta Klienta piekrišana personas datu apstrādei.

Sīkdatnes (cookies)

Sīkdatnes ir neliels informācijas daudzums, kas tiek saglabāts Jūsu ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju. Jūs varat atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietnes funkcijas.

Papildus informācija

Digitālo inovāciju parks patur tiesības pārrakstīt vai modificēt šo politiku, kā arī jebkuru citu informāciju, kas atrodama šajā mājaslapā, atjauninot saturu attiecīgajās sadaļās. Lietojot šo mājaslapu, Jūs piekrītat visiem noteikumiem un tajos veiktām izmaiņām. Jebkāda veida izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šeit. Lūdzu, pārbaudiet šo lapu regulāri.

Ja Jums radušies kādi jautājumi, kas saistīti ar Privātuma Politiku, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz team@digip.lv

Pēdējās izmaiņas veiktas: 12.02.2023.