Ikdienā Agate vada Digitālo inovāciju parku un dažādus IT projektus. Agate ļoti labprāt dalās ar savu pieredzi un palīdz jaunajiem IT speciālistiem atrast savu ceļu IT pasaulē. Tā pat viņa veido dažādus pasākumus IT jomas popularizēšanai un ir izveidojusi tīklošanās pasākumu IT profesionāļiem IT Waffle Meetup.
Ikdienā Verners nodarbojās ar mājaslapu izstrādi. Izstrādājot mājaslapas Verners īpašu uzmanību pievērš tam, lai mājaslapa vienlīdz labi attēlotos gan uz datora, gan dažādām mobilajām iekārtām.
Dāvja un viņa komandas mērķis ir realizēt visdažādākos projektus, jo tā ir iespēja ne tikai atrisināt līdz šim nebijušus, jaunus izaicinājumus, bet arī saskatīt likumsakarības uzņēmumu vajadzībās. Šī pieredze ļauj izveidot vienotu sistēmu, pēc kuras savukārt top risinājumi, kas vienlaikus palīdz atrisināt daudzu uzņēmumu problēmas.
Ikdienā Ennija veido sociālo mediju saturu dažādiem uzņēmumiem un izstrādā mājaslapu dizainu, tomēr īpašu gandarījumu un prieku viņai sagādā iespējas veidot zīmolu vizuālo identitāti – logo, krāsu paleti, grafiskos elementus. Izstrādājot mājaslapas dizainu vai veidojot vizuālo identitāti Ennija pievērš lielu uzmanību katram sīkumam.
Ikdienā Nauris izstrādā mājaslapu dizainu. Naurim piemīt spējas izprast klienta velmes un ieteikt risinājumus, kas padarītu dizainu gan pievilcīgu, gan funkcionālu. Izstrādājot dizainu Nauris piedomā ne tikai pie vizuālā risinājuma, bet arī pie mājaslapas funkcionalitātes, lai lietotājam būtu ērti un vienkārši orientēties.
Ikdienā Elands nodarbojas ar moduļu ēku rasēšanu, bet savā brīvajā laikā veido 3D arhitektūras un interjera vizualizācijas. Katrai detaļai 3D vizualizācijā Elands pieiet ar īpašu precizitāti un rūpību. Visvairāk Elands novērtē, ka 3D vizualizācijā klienta iztēlotā ideja iegūst aprises.
Vairākus gadus strādājis par ēku konstrukciju būvinženieri SIA "AILE grupa". Programmē vairākās programmēšanas valodās. Projektā "Liepājas vēsturiskās arhitektūras rekonstrukcija augmentētajā realitātē 2.daļa" izstrādāja lietotni "3D Berči ēkas Liepājā" Unity vidē iOS un Android iekārtām, kā arī veidoja papildinātās realitātes risinājumus.
Toms ikdienā nodarbojas ar 3D modelēšanu un zīmē rasējumus Blue Shock Race elektrokartingu detaļām. Tā pat Toms ļoti labprāt dalās ar savām zināšanām un ir vadījis vairākas Digitālo inovāciju parka organizētās meistarklases, kuru laikā bija iespēja iepazīties ar parametrisko un ģeneratīvo dizainu. Toma veidotie 3D modeļi ir apskatāmi arī lietotnē Liepāja AR.
Mārtiņš ikdienā ir back-end programmētājs, kurš strādā pie visdažādākajiem projektiem. Viņam ir pieredze mašīnmācīšanās modeļu izstrādē un apmācīšanā. Mārtiņš ir strādājis vairākos uzņēmumos, kas nodarbojās ar attālu atpazīšanu.
Anete ikdienā nodarbojas ar Liepājas pilsētvides plānošanu – datu analīzi un vizualizāciju izmantojot ĢIS programmatūru. Tā pat viņa pasniedz ĢIS kursu Liepājas Universitātē. Aneti aizrauj sakarību saskatīšana it visā, kas notiek - viņas dzīvē, pilsētā, laukos, planētā kopumā.
Ikdienā Jānis pasniedz animāciju un video tehnoloģijas Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā. Jāni visvairāk aizrauj kustības grafika (motion graphics), videokartēšana, videoprojekcijas un videoinstalācijas.
Kristers ikdienā nodarbojās ar back-end programmēšanu. Īpaši viņu aizrauj sistēmu izveide, kas ļauj atvieglot dzīvi – automatizējot un izvadot datus, kas ir pārskatāmi. Savā brīvajā laikā Kristers apgūst arī elektroniku un mehatroniku.
Lita ikdienā nodarbojās ar IT projektu vadību – ir vidutājs starp klient un programmētāju. Tā pat viņa sagatavo arī visu nepieciešamo dokumentāciju, kas ir saistīta ar programmatūras izstrādi. Litu aizrauj atrast kompromisus starp klientu velmēm un tehnoloģijas iespējām.
Ikdienā Maigonis nodarbojās ar serveru un tīklu uzturēšanu. Papildus jau esošajām zināšanām viņš šobrīd iegust arī CompTIA Network+ sertifikātu, Mikrotik MTCNA, MTCRE, MTCWE, MTCSE sertifikātus. Maigoni IT jau aizrauj kopš bērnības un tāpēc viņš ir izveidojis Discord čata serveri tiem, kas interesējas par IT – https://discord.gg/BF9j8tWXTA
Ikdienā Arvis nodarbojās ar 3D spēļu, virtuālās un papildinātās realitātes izstrādi. Viņa izstrādātās spēles ir lejupielādējamas mobilo lietotņu lejupielādes platformās. Arvis labprāt dalās ar savu pieredzi un ir pasniedzis vairākas Digitālo inovāciju parka meistarklases par 3D spēļu un papildinātās realitātes izstrādi un veidojis lietotni Liepāja AR.
Ikdienā Linda vada IT pakalpojumu pārvaldības procesus Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā. Viņa jau studiju laikos tika uzaicināta strādāt IT departamenta lietotāju atbalsta centrā, kas lielā mērā noteica viņas karjeras izvēli pārceļoties uz dzīvi Liepājā. Tā pat Linda pasniedz arī kursu "Interneta tehnoloģijas" Liepājas Universitātē.
Ikdienā Intars vada "Coworking Liepaja". Viņu saista IT un tāpēc viņš būdams uzņēmējs izveidoja kopstrādes telpas, kurās var darboties attālināti strādājošie IT speciālisti, kas sastāda 90% no visiem "Coworking Liepaja" biedriem. Intars rīko arī dažādus tīklošanās pasākumus un apmācības.
Ikdienā Gatis izstrādā datu integrācijas un migrācijas risinājumus gan privātiem uzņēmumiem, gan valsts iestādēm. Viņa darbs sevī ietver gan programmēšanu, gan datubāžu projektēšanu. Gatis ikdienā strādā komandā izmantojot Agile metodes, kas paredz ciešu sadarbību starp izstrādātāju un pasūtītāju.
Ikdienā Iveta vada Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas IT daļu. Viņas vada komandu, kas sastāv no datortīklu speciālistiem, IT un IS administratoriem, IT pakalpojumu speciālistiem, finanšu vadības un cietiem speciālistiem. Ivetu aizrauj nemitīgi mainīgā IT nozare, kas liek nemitīgi mācīties un apgūt tās jaunumus.
Ikdienā Igors ir zinātniskais asistents Jorkas Universitātē Lielbritānijā, kur pēta biomolekulu kustību izmantojot molekulārās dinamikas programmatūru. Visas viņa izveidotās skaitliskās simulācijas tiek veiktas uz universitātes datorklasteri jeb superdatoru, jo uz parastā datora simulācijas ilgtu nedēļas vai pat mēnešus. 2021. gada sākumā Igors kopā ar zinātnisko vadītāju Tomu Maklīšu (Tom McLeish) ar šīs datorprogammas palīdzību pētīja koronavīrusa Covid-19 vājās vietas. Zinātniekiem ar datorsimulāciju palīdzību izdevās parādīt, ka koronavīrusa struktūrā ir vairāki vājie punkti, līdz ar to – vairāki veidi, kā uz to iedarboties.
Ikdienā Dzintars pasniedz Liepājas Universitātē tādus kursus kā programmēšanas valodas C++, C#, Python, Java, JavaScript, programmatūras inženieriju, datubāžu veidošanu, IT projektu vadību un citus kursus. Pateicoties viņa uzņēmībai Liepājas Universitātē ir izstrādātas bakalaura, maģistra un doktora studiju programmas datorzinātņu jomā un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides B programma "Datorika". 2020. gada nogalē Dzintars saņēma pateicību un stipendiju par ieguldījumu IT nozares veicināšanā un izglītības attīstībā Liepājā.
Ikdienā Inta pasniedz programmēšanas pamatus Liepājas Universitātē, Rīgas Tālmācības vidusskolā, Liepājas Valsts tehnikumā un Liepājas Raiņa 6.vidusskolā. Viņas aicinājums ir izglītot jaunāko paaudzi, sniedzot pamatzināšanas programmēšanā un vienlaikus palīdzot jauniešiem rast motivāciju sasniegt iecerēto mērķi. 2020. gada nogalē Inta saņēma pateicību un stipendiju par IT izglītības veicināšanu un virzību Liepājā.
Ikdienā Māris strādā "Luminor bank AS" par sistēmanalītiķi un tajā pašā laikā vada ģimenes biznesu. Viņu aizrauj jaunākās tehnoloģijas un tās kā sistēmanalītiku ietekmē mākslīgais intelekts. Māra ceļš IT pasaulē aizsākās uzreiz pēc vidusskolas – laikā, kad datori vēl daudziem šķita tāla, nezināma nākotne.
Ikdienā Dainis nodarbojās ar dažādu detaļu drukāšanu no dažādiem materiāliem. Viņš aizsāka šo arodu, lai radītu trūkstošās detaļas, kas bija nepieciešamas viņam piederošajā auto servisā. Dainis entuziastiski seko līdz jaunākajām 3D drukas tehnoloģijām un materiāliem, lai radītu arvien jaunus risinājumus dažādajām pasūtītāju vajadzībām.
Ikdienā Ginta vada Giraffe360 apstrādes komandu. Viņa rūpējās par to, lai visi justos labi komandā – organizē darba procesu, nodrošina komandai patīkamu, piemērotu un dinamisku darba vidi, kā arī apmāca jaunos kolēģus darbam ar izmantoto programmatūru. Gintu aizrauj iespēja strādāt uzņēmumā, kurš augot veicina arī IT nozares un pilsētas kopējo attīstību.
Gatis ir guvis visdažādāko pieredzi uzņēmējdarbībā un tās attīstībā – guvis pieredzi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra – LIAA pārstāvniecībā Norvēģijā un pēcāk Liepājas speciālā ekonomiskā zonas biznesa attīstības un mārketinga nodaļas vadītāja amatā. Viņš ir gatavs palīdzēt attīstīt IT jomas idejas un uzņēmumus, padarot tos par dzīvotspējīgu un globāli konkurētspējīgu biznesu. Gati aizrauj viss kas saistīts ar IT jomu.
Ikdienā Anita ir Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekāne. Viņa ir vairāku augstākā līmeņa studiju programmu direktore, kā arī vadošā pētniece Liepājas Universitātes Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūtā, pie tam Anita pilda arī Latvijas zinātnes padomes ekspertes pienākumus. 2021. gadā Anita saņēma pateicību un stipendiju par ieguldījumu IT nozares veicināšanā un izglītības attīstībā Liepājā.
Aizpildi zemāk esošo formu cik vien precīzi iespējams, aprakstot visas pasūtījuma nianses
Mēs sazināsimies ar Tevi, lai noprecizētu neskaidro informāciju un gadījumā, ja vēl nezini, kas tieši Tev nepieciešams, palīdzēsim to saprast
Mēs piemeklēsim Tavam pasūtījumam piemērotāko speciālistu
Iesniegums saņemts, tuvākajā laikā sazināsimies ar Tevi!