Ikdienā Elands nodarbojas ar moduļu ēku rasēšanu, bet savā brīvajā laikā veido 3D arhitektūras un interjera vizualizācijas. Katrai detaļai 3D vizualizācijā Elands pieiet ar īpašu precizitāti un rūpību. Visvairāk Elands novērtē, ka 3D vizualizācijā klienta iztēlotā ideja iegūst aprises.
Ikdienā Ennija veido sociālo mediju saturu dažādiem uzņēmumiem un izstrādā mājaslapu dizainu, tomēr īpašu gandarījumu un prieku viņai sagādā iespējas veidot zīmolu vizuālo identitāti – logo, krāsu paleti, grafiskos elementus. Izstrādājot mājaslapas dizainu vai veidojot vizuālo identitāti Ennija pievērš lielu uzmanību katram sīkumam.
Dāvja un viņa komandas mērķis ir realizēt visdažādākos projektus, jo tā ir iespēja ne tikai atrisināt līdz šim nebijušus, jaunus izaicinājumus, bet arī saskatīt likumsakarības uzņēmumu vajadzībās. Šī pieredze ļauj izveidot vienotu sistēmu, pēc kuras savukārt top risinājumi, kas vienlaikus palīdz atrisināt daudzu uzņēmumu problēmas.
Ikdienā Nauris izstrādā mājaslapu dizainu. Naurim piemīt spējas izprast klienta velmes un ieteikt risinājumus, kas padarītu dizainu gan pievilcīgu, gan funkcionālu. Izstrādājot dizainu Nauris piedomā ne tikai pie vizuālā risinājuma, bet arī pie mājaslapas funkcionalitātes, lai lietotājam būtu ērti un vienkārši orientēties.
Ikdienā Verners nodarbojās ar mājaslapu izstrādi. Izstrādājot mājaslapas Verners īpašu uzmanību pievērš tam, lai mājaslapa vienlīdz labi attēlotos gan uz datora, gan dažādām mobilajām iekārtām.
Vairākus gadus strādājis par ēku konstrukciju būvinženieri SIA "AILE grupa". Programmē vairākās programmēšanas valodās. Projektā "Liepājas vēsturiskās arhitektūras rekonstrukcija augmentētajā realitātē 2.daļa" izstrādāja lietotni "3D Berči ēkas Liepājā" Unity vidē iOS un Android iekārtām, kā arī veidoja papildinātās realitātes risinājumus.
Ikdienā Agate vada Digitālo inovāciju parku un dažādus IT projektus. Agate ļoti labprāt dalās ar savu pieredzi un palīdz jaunajiem IT speciālistiem atrast savu ceļu IT pasaulē. Tā pat viņa veido dažādus pasākumus IT jomas popularizēšanai un ir izveidojusi tīklošanās pasākumu IT profesionāļiem IT Waffle Meetup.
Sebastiaans ir programmatūras izstrādātājs ar vairāk nekā 10 gadiem pieredzes. Sebastians darbojas kā senior izstrādātājs uzņēmumā "Q42", kurā viņš šobrīd strādā pie lietotāju pieredzes, saskarnēm un kopējās pakalpojuma lietojamības. Sebastians ikdienā izmanto SDUI platformu (Server Driven UI), kas ļauj viņam strādāt efektīvāk un ātrāk ieviest jauninājumus.
Sebastians ir cilvēks ar plašu interešu spektru, viņš interesējas par vēsturi, fotografēšanu, kā arī nodarbojas ar mūziku. Taču lielākā aizraušanās, tomēr, ir tehnoloģijas un viņš jau kādu laiku apgūst mākslīgo intelektu.
Ikdienā Gatis izstrādā datu integrācijas un migrācijas risinājumus gan privātiem uzņēmumiem, gan valsts iestādēm. Viņa darbs sevī ietver gan programmēšanu, gan datubāžu projektēšanu. Gatis ikdienā strādā komandā izmantojot Agile metodes, kas paredz ciešu sadarbību starp izstrādātāju un pasūtītāju.
Pēc izglītības elektroinženieris, vairākus gadus esmu strādājis uzņēmumā Aerodium. Esmu vadījis IT un elektroinženieru komandu, nodrošinājis iekārtu uzturēšanas pakalpojumu palīdzot veicināt tehnoloģisko attīstību atbilstoši globālajam atrakciju tirgum. Kopš 2021.gada darbojos kā uzņēmējs, šobrīd ar saviem partneriem nodrošinām dažādu mašīnbūves un atrakciju iekārtu sertifikāciju, lai nodrošinātu to eksportspēju. Papildus savam esošajam biznesam mani interesē IoT tehnoloģijas, kuru attīstība var veicināt dažādu procesu efektivitāti, ierosināt cilvēkus un industrijas kopumā. Tas mani motivē attīstīt dažādus risinājumus, kas var noderēt ražošanas uzņēmumiem, lai veicinātu to spēju mainīt savus ražošanas paradumus, pieņemot uz datiem balstītus lēmumus.
Toms ikdienā nodarbojas ar 3D modelēšanu un zīmē rasējumus Blue Shock Race elektrokartingu detaļām. Tāpat Toms ļoti labprāt dalās ar savām zināšanām un ir vadījis vairākas Digitālo inovāciju parka organizētās meistarklases, kuru laikā bija iespēja iepazīties ar parametrisko un ģeneratīvo dizainu. Toma veidotie 3D modeļi ir apskatāmi arī lietotnē Liepāja AR.
Lita ikdienā nodarbojās ar IT projektu vadību – ir vidutājs starp klientu un programmētāju. Tā pat viņa sagatavo arī visu nepieciešamo dokumentāciju, kas ir saistīta ar programmatūras izstrādi. Litu aizrauj atrast kompromisus starp klientu velmēm un tehnoloģijas iespējām.
Anete ikdienā nodarbojas ar Liepājas pilsētvides plānošanu – datu analīzi un vizualizāciju izmantojot ĢIS programmatūru. Tā pat viņa pasniedz ĢIS kursu Liepājas Universitātē. Aneti aizrauj sakarību saskatīšana it visā, kas notiek - viņas dzīvē, pilsētā, laukos, planētā kopumā.
Agnese ir 3D mākslinieceun animatore. Agnese nepārtraukti cenšas apgūt ko jaunu 3D un animāciju jomā,bet iepriekš viņa ir studējusi animāciju Īrijā Ballyfermot College of FurtherEducation. Agnese piedalījusies arī dažādos papildinātās realitātes projektos.Brīvajā laikā viņa glezno ar akvareļiem vai eļļas krāsām.
Ikdienā Dzintars pasniedz Liepājas Universitātē tādus kursus kā programmēšanas valodas C++, C#, Python, Java, JavaScript, programmatūras inženieriju, datubāžu veidošanu, IT projektu vadību un citus kursus. Pateicoties viņa uzņēmībai Liepājas Universitātē ir izstrādātas bakalaura, maģistra un doktora studiju programmas datorzinātņu jomā un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides B programma "Datorika". 2020. gada nogalē Dzintars saņēma pateicību un stipendiju par ieguldījumu IT nozares veicināšanā un izglītības attīstībā Liepājā.
Armands vienmēr ir interesējies par IT nozari un ir mērķtiecīgi apguvis programmēšanas un testēšanas prasmes, lai veiksmīgi startētu karjeru IT nozarē.
Ikdienā Jānis pasniedz animāciju un video tehnoloģijas Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā. Jāni visvairāk aizrauj kustības grafika (motion graphics), videokartēšana, videoprojekcijas un videoinstalācijas.
Raitis Roze ir Mārketinga nodaļas vadītājs, automatizācijas un vadības sistēmu ražotājuzņēmumā “AE Partner”, kā arī Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) eksperts.
Raitis izmanto digitālā mārketinga tehnoloģijas, kas saistāmas ar sociālo tīklu pārvaldību un analītiku, tāpat foto un video apstrādes programmas un projektu pārvaldības rīkus, Adobe produktus, neatsaka arī tiešsaistes apstrādei, kā Photopea un Canva.
Pēc konkrētām prasībām, kuras sarunu rezultātā noskaidrojas, Kristers izstrādā gan reprezentatīvas mājaslapas, gan arī kompleksas sistēmas datu apstrādei un vizualizācijai. Mērķtiecīgi dodas projektu vadības virzienā, tāpēc labprāt pieņems kādu izaicinājumu šajā statusā.
Esmu tehnoloģiju entuziasts, kas šobrīd apgūst datortīklus. Fokusējos uz tīkla pieejamību, segmentēšanu un servisa kvalitātes nodrošināšanu liela blīvuma lokālajos tīklos. Tīkla pieejamība nodrošina katrai gala ierīcei (vadu un bezvadu) kvalitatīvu pieeju lokālā tīkla resursiem un publiskajam tīklam (jeb internetam). Segmentēšana nodrošina labāku tīkla veiktspēju, uzlabo tīkla drošību un atvieglo tīklošanas ierīču menedžmentu. Servisa kvalitāte nodrošina vienlīdzīgu resursu pārdali starp gala ierīcēm, kā arī marķē datu plūsmu, piešķirot prioritāti svarīgiem tīkla resursiem (piem. VoIP, kāds mākoņpakalpojums), vai samazinot kāda resursa nozīmīgumu (piem. Facebook skolas tīklā).
Ikdienā Intars vada "Coworking Liepaja". Viņu saista IT un tāpēc viņš būdams uzņēmējs izveidoja kopstrādes telpas, kurās var darboties attālināti strādājošie IT speciālisti, kas sastāda 90% no visiem "Coworking Liepaja" biedriem. Intars rīko arī dažādus tīklošanās pasākumus un apmācības.
Ikdienā Linda ir IT Liepājas pilsētas pašvaldības IT pakalpojumu pārvaldības procesu vadītāja. Viņa jau studiju laikos tika uzaicināta strādāt IT departamenta lietotāju atbalsta centrā, kas lielā mērā noteica viņas karjeras izvēli pārceļoties uz dzīvi Liepājā. Tā pat Linda pasniedz arī kursu "Interneta tehnoloģijas" Liepājas Universitātē.
Strādāju AE Partner par sistēmanalītiķi, kur stradāju pie procesu un sistēmu analīzes un gatavoju izmaiņu prasību dokumentāciju programmētājiem. Paralēli kopā ar sievu vadu savu ģimenes biznesu. Interesē jaunākās tehnoloģijas īpaši makslīgā intelekta attīstības tendences. Mans ceļš IT pasaulē aizsākās vēl vidusskolas laikā. Tad datori daudziem šķita tāla, nezināma nākotne. Lai smeltos enreģiju cenšos veltīt laiku aktivitātēm pie dabas. Tas dod man enerģiju un iedvesmu strādāt, attīstīties un doties uz priekšu.
Gatis ir guvis visdažādāko pieredzi uzņēmējdarbībā un tās attīstībā – guvis pieredzi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra – LIAA pārstāvniecībā Norvēģijā un pēcāk Liepājas speciālā ekonomiskā zonas biznesa attīstības un mārketinga nodaļas vadītāja amatā. Viņš ir gatavs palīdzēt attīstīt IT jomas idejas un uzņēmumus, padarot tos par dzīvotspējīgu un globāli konkurētspējīgu biznesu. Gati aizrauj viss kas saistīts ar IT jomu.
Ikdienā Iveta vada Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas IT daļu. Viņas vada komandu, kas sastāv no datortīklu speciālistiem, IT un IS administratoriem, IT pakalpojumu speciālistiem, finanšu vadības un cietiem speciālistiem. Ivetu aizrauj nemitīgi mainīgā IT nozare, kas liek nemitīgi mācīties un apgūt tās jaunumus.
Ikdienā Anita ir Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekāne. Viņa ir vairāku augstākā līmeņa studiju programmu direktore, kā arī vadošā pētniece Liepājas Universitātes Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūtā, pie tam Anita pilda arī Latvijas zinātnes padomes ekspertes pienākumus. 2021. gadā Anita saņēma pateicību un stipendiju par ieguldījumu IT nozares veicināšanā un izglītības attīstībā Liepājā.
Inga ikdienā nodarbojas ar mājaslapu izstrādi, bet savā brīvajā laikā pievēršas mākslinieciskām izpausmēm, izmantojot punktošanas tehniku jeb punktu gleznošanu, kas ļauj izpausties radoši, kā arī darīt to uz dažādiem materiāliem - papīra, kanvas, krūzītes vai puķu poda. Ingai ir zināšanas grāmatvedības pamatos un ar to var palīdzēt arī citiem.
Ikdienā Arvis nodarbojās ar 3D spēļu, virtuālās un papildinātās realitātes izstrādi. Viņa izstrādātās spēles ir lejupielādējamas mobilo lietotņu lejupielādes platformās. Arvis labprāt dalās ar savu pieredzi un ir pasniedzis vairākas Digitālo inovāciju parka meistarklases par 3D spēļu un papildinātās realitātes izstrādi un veidojis lietotni Liepāja AR.
Par tehnoloģijām interesējos jau no 12 gadu vecuma. Pēc augstskolas pabeigšanas iestājos intensīvajās apmācībās jeb bootcamp, kurās apguvu tīmekļa un mobilo ierīču lietotņu izstrādi. Jau vairākus gadus strādāju LVM GEO, kur izstrādāju lietotnes, kuras izmanto gan privātpersonās, gan valsts instances. Programmēju pārsvarā TypeScript un veidoju lietotnes izmantojot React un React Native ietvarus.
Gundars ir reklāmas un grafiskā dizaina speciālists ar 10+ gadu pieredzi. Viņš darbojas arī kā fotogrāfs (tvermirkli.lv). Kā Gundars saka: "Tas ir hobijs ar kuru var arī nopelnīt."
Vitālijs strādā Liepājas metālapstrādes uzņēmumā SIA “Silkeborg Spaantagning Baltic”.
Ikdienā viņš rūpējas par uzņēmuma procesu digitalizāciju, optimizē ERP (Enterprise Resource Planning) sistēmas darbību un veido jaunus tās moduļus.
Vitālijs uztur uzņēmuma datubāzes MS Access un veic ESQL (Embedded SQL) pieprasījumus.
Juris Tabūns ir no-code un WordPress izstrādātājs no Liepājas, kurš profesionāli nodarbojas ar mājaslapu izstrādi un partnermārketingu.
Juris ir absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāti. Par bakalaura tēmu viņš izvēlējās "Robotizētie, elastīgie satvērēji industriālajā vidē".
Juri jau kopš bērnības aizrauj datori un tehnoloģijas. Viņš vienmēr ir bijis labs problēmu risinātājs, un viņam patika darīt lietas pašam.
Juris labprāt strādā ar no-code vai low-code izstrādes rīkiem, tādiem kā WordPress vai mājaslapu izstrādes rīkiem, kas izmanto mākslīgo intelektu un šobrīd viņš ir atvērts mājaslapu izstrādes piedāvājumiem.
Šobrīd Ričards ir C# izstrādātājs, un izstrādā risinājumus uzņēmuma vajadzībām, seko sistēmu pareizai darbībai, kā arī pastāvīgi strādā pie dažadu procesu optimizācijas.
Ričards vēlas turpināt mācīties un pilnveidot sevi IT tehniskajā daļā, bet galu galā vēlas virzīties uz produktu pārvaldības un biznesa pusi, jo viņu vienmēr ir saistījusi biznesa vadība un darbs ar cilvēkiem.
Šobrīd Ričards apgūst ASP.NET, taču tuvākajā nākotnē plāno apgūt arī JavaScript un lietotņu izstrādi.
Kristaps jau no skolas gadiem interesējas par visu, kas saistīts ar datoriem un vēlāk pašmācības ceļā apguvis mājaslapu izstrādi ar ko, tad arī startēja savu karjeru IT. Šobrīd Kristaps ir IT monitoringa inženieris apdrošināšanas kompānijā "IF insurance Latvia". Brīvajā laikā Kristaps pēta kiberdrošības nozares aktualitātes un apgūst programmēšanu!
Aizpildi zemāk esošo formu cik vien precīzi iespējams, aprakstot visas pasūtījuma nianses
Mēs sazināsimies ar Tevi, lai noprecizētu neskaidro informāciju un gadījumā, ja vēl nezini, kas tieši Tev nepieciešams, palīdzēsim to saprast
Mēs piemeklēsim Tavam pasūtījumam piemērotāko speciālistu
Iesniegums saņemts, tuvākajā laikā sazināsimies ar Tevi!