Praktisks kurss ģeneratīvajā un parametriskajā dizainā

3D Kick
nākotnes dizains

Tiešsaistes apmācības

Pieteikties
Ikona - vēstule ar jaunām ziņām

Apgūsti
3D modelēšanu

Apmācību laikā zinoši profesionāļi sniegs Tev visu nepieciešamo, lai Tu spētu veidot 3D modeļus, izmantojot Autodesk Inventor un Autodesk Fusion 360, un saprastu, kā attīstīt iegūtās prasmes tālāk.

Ikona - Dāma strādā pie datora

Iepazīsti nozarē atzītu standartu – Autodesk

Autodesk Inventor un Autodesk Fusion 360 ir profesionāli rīki, kas ļauj izveidot 3D modeļus ar daudzveidīgiem parametriem un funkcijām. Savukārt, ģeneratīvā dizaina iespējas aiznesīs ideju ārpus Tavas iztēles!

Ikona - Roka ar zīmuli sniedzas ārā no datora

Kļūsti par daļu no kopienas

Darbojies kopā ar desmitiem līdzīgi domājošiem, radošiem un jaudīgiem cilvēkiem. Saņem izaicinājumus, atgriezenisko saiti un palīdzību, kad nepieciešams.

Apmācības, kas pārvērtīs radošās prasmes ienākumos

Apmācību laikā Tev tiks sniegtas zināšanas par Autodesk Inventor un Autodesk Fusion 360 funkcijām un to pielietojumu 3D modeļu veidošanā. Tu iemācīsies izmantot parametrisko dizainu, kas ļauj veidot modeļus ar maināmiem parametriem un viegli pielāgojamiem elementiem. Turklāt tiks aplūkota ģeneratīvā dizaina metode, kas ļauj ģenerēt modeļus, izmantojot algoritmus un noteiktus kritērijus.

Iegūstot šīs prasmes, Tu varēsi radīt precīzus 3D modeļus un pielāgot tos atbilstoši konkrētiem dizaina un inženierijas uzdevumiem. Apmācības arī ļaus Tev saprast, kā turpmāk attīstīt savas iegūtās prasmes un pielietot tās citos projektos.

Informatīvas nodarbības un praktiski uzdevumi zinoša un pieredzējuša profesionāļa vadībā – pārdomāta programma 3D Kick būs kā atspēriens Tavām digitālajām prasmēm 3D modeļu izstrādē, kā arī ļaus iepazīt inovatīvo parametrisko un ģeneratīvo dizainu.

Ieguvumi

Profesionāļu atbalsts

Reizi mēnesī konsultāciju zvani pusgada garumā no kursa iegādes mirkļa

Discord kopiena

Vieta, kur vari uzdot jautājumus mentoriem un darboties kopā ar līdzīgi domājošiem

Karjeras konsultācija

Kursa beigās, katram dalībniekam iespēja pieteikties uz individuālu karjeras konsultāciju

Kopienas izaicinājumi

Mācies un smelies iedvesmu savai izaugsmei kopā ar citiem apmācību kopienas dalībniekiem.

Pasniedzēji un mentori

Toms

Toms Balodis

Computer – Aided Design jeb CAD speciālists ar vairāk kā 10 gadu pieredzi.

Toms savas karjeras laikā ir izveidojis 3D modeli plastmasas un metāla detaļas elektro skrituļdēlim Wildweel, kā arī strādājis Wolftrike elektro-triciklu izstrādes projektā.
Jau vairākus gadus strādā par inženieri konstruktoru/3D speciālistu “Blue Shock Race”.

Atbalstītāji

Uzzini, ko par mūsu apmācībām saka to dalībnieki

Bija superīga apmācība! Īsā laikā var apgūt pamatus un saprast kā izveidot savu web lapu.

Agnese Damberga
“Web Kick” dalībniece

Šie kursi man bija ļoti liels, izaicinājums. Tā kā nodarbību ierakstus var skatīt cik nepieciešams, tad bez priekšzināšanām ir iespējams sākt apgūt mājaslapu programmēšanu. "Web Kick" komandas atbalsts bija lielisks.

Vineta Blūma
“Web Kick” dalībniece

Paldies Digital Kick projektam, organizatoriem par saturu, kas skaidrā, saprotamā un aizraujošā, interaktīvā veidā ietver teju visu, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību no idejas līdz mājaslapai. Esot jaunuzņēmumu vidē jau astoņus gadus, man tā bija lieliska iespēja atsvaidzināt zināšanas un ieraudzīt jaunus, svaigus skatu punktus uz saviem esošajiem un topošajiem projektiem. Būtiski, ka iegūto varu piemērot gan savā kouča profesijā, gan apmācību organizēšanā bērniem, pieaugušajiem, gan uzņēmumā, kas darbojas kāzu nozarē. Paldies mentoriem un lektoriem. Visiem, kas vēl tikai domā par savām spējām digitālajā pasaulē – lai sāktu, ir vienkārši jāsāk!

Madara Mickeviča
“Digital Kick” dalībniece

Sākumā šaubījos, vai pieteikties, bet tajā pašā laikā saprotot, ka iesaistīto mentoru skaits ir tik liels, jau bija skaidrs, ka viss projekts būs vērtīgs. Esmu piedalījusies dažādos biznesa ideju attīstības projektos un viennozīmīgi varu teikt, ka šis ir viens no labākajiem. Dažbrīd likās intensīvi, un pagrūti tikt līdzi tieši savas idejas izpētē un apstrādē, ka grūti to visu tā ātri “sagremot” un pielāgot savai idejai. Noteikti gribētos, lai ir nedaudz ilgāks šis projekts. Kopvērtējumā – vide bija ļoti draudzīga un radoši interesanta, iegūtās zināšanas ļoti vērtīgas, lai turpinātu veiksmīgi attīstīties. LIELS PALDIES!

Ieva Birģele
“Digital Kick” dalībniece

Mans mērķis bija uzzināt par digitālo vidi – kā es varētu izmantot digitālo vidi savam biznesam? Uzzināju daudz par digitālo vidi, kā fotografēt, kā veidot stāstus, par vienotu stilu, logo. Visas nodarbības noklausījos, un no katra paņēmu pa domu graudiņam. Bija interesanti klausīties lektoru pasniegtās prasmes, pielietojumus un idejas. Man arī noderēja tikšanās ar mentoriem un viņu padomus ņemšu vērā. Tas viss man noderēs. Paldies jums par ieguldīto darbu, kā arī, ka palīdzējāt mums visām kopīgi mācīties!

Kristīne Bumbule
“Digital Kick” dalībniece

Mācības, kas paliks atmiņā, kā skrējiens cari atrakciju parkam – atvēlētajā laikā jābrauc ar visiem foršākajiem “karuseļiem”, neko nepalaižot garām. Paldies par gūtajiem iespaidiem! Paldies par zināšanām, atbalstu un iedvesmu! Šis atrakciju (lasīt – zinību) parks ir vieta jauniem sākumiem.

Līga Narkeviča
“Digital Kick” dalībniece

Kurss ir bijis iedvesmojošs un motivējošs. Galvenokārt, vēlos uzsvērt, ka mācību vide ir nepiespiesta, lai ģenerētu idejas un ļautos mācību procesam. Sasniedzu necerēto un izdomāju, kādu biznesu vēlos realizēt.

Santa Ciemiņa
“Digital Kick” dalībniece

Digital Kick projektā bija superīga atmosfēra – lieliska atdeve no zinošiem organizatoriem un kopienas sajuta starp dalībniekiem. Jau biju diezgan zinoša biznesa un marketinga jomā, bet bija vērtīgi tam visam iziet cauri ar mentoriem. Prezentāciju ierakstiem noteikti iziešu cauri vēl vienu reizi, lai zināšanas iesēžas un ir velme darīt vēl vairāk.

Veronika Vēbere
“Digital Kick” dalībniece

Esmu patiešām priecīga par iespēju piedalīties šajā projektā, jo varu uzzināta daudzas lietas par kurām agrāk man nebija nekādu zināšanu. Esmu kļuvusi vēl radošāka, un ir liela motivācija iet un darboties tālāk uz priekšu. Ir sajuta, ka no ik vienas mazas idejas var izveidot kaut ko lielāku un atpazīstamu citiem, vajag tikai noticēt sev un gribēt darīt.

Elīze Strazdiņa
“Digital Kick” dalībniece

Paldies par šo interesanto projektu un iespēju tajā piedalīties. Tā ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas digitālajā pasaulē kurā man trūka pieredzes un zināšanu. Strādāt pie sava biznesa idejas projekta no idejas rādīšanas un realizācijas. Vērtīgi padomi no profesionāļiem. Iespēja apmainīties ar citu meiteņu pieredzi un idejām.
Liels paldies jums visiem! Ļoti noderēs iegūtās zināšanas jaunajā reālajā digitālajā pasaulē.

Beāte Stankeviča
“Digital Kick” dalībniece

Man vēl aizvien nav līdz galam noformulējusies sava ideja, bet ir jau tapis daudz skaidrāks ceļš līdz tai. Man gan būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai ideju izauklētu.
Paldies par izcili piemeklētajiem lektoriem, tik daudz vērtīga info no katra no viņiem!

Gunta Dejus
“Digital Kick” dalībniece

Reģistrēšanās

Tev radās jautājumi?

Uzdod tos šeit vai zvani mums pa tālruni +371 28241990

Paldies! Tavs jautājums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās nosūtīt jautājumu! Mēģini vēlreiz!

3D modelēšanas kurss "3D Kick" tapis Liepājas Nevalstisko organizāciju konkursa projekta Nr. 127/2.8.5. “Praktisko apmācību cikls "Ģeneratīvais dizains un tā pielietojums praksē” ietvaros.