Apgūsti praktiskas IT prasmes

Kļūsti par IT profesionāli, mācoties no IT profesionāļiem

WebKick

Mājaslapu izstrāde radošiem cilvēkiem

“Web Kick” apmācību laikā uzzināsi par dažādiem mājaslapu izstrādes rīkiem, kā arī  izveidosi savu pirmo mājaslapu un iesāksi veidot savu portfolio, pie tam, uzzināsi visu nepieciešamo, kas jāzina, lai attīstītu prasmes arī pēc apmācībām vai pat sāktu karjeru mājaslapu izstrādē. Apmācības paredzētas cilvēkiem ar kreatīvām dotībām, kā arī dizaineriem, kas vēlas papildināt savu prasmju arsenālu ar mājaslapu izstrādes piedāvājumu.

Skatīt kursu
pilsēta
Mācies no vietējiem IT profesionāļiem

Apgūsi aktuālas IT nozares prasmes no profesionāļiem, kas ikdienā realizē komerciālus projektus

izglītība
Pievienojies IT kopienai

Pievienojies IT kopienas saziņas platformai un turpini izaugsmi kopā ar līdzīgi domājošiem

daba
Praktiska pieeja un pasniedzēju atbalsts

Apmācību laikā realizēsi praktiskus projektus un saņemsi atbalstu no pasniedzējiem

Apmācības

Ekspress kursi

Bezmaksas meistarklases

Atsauksmes

"Esam apņēmušies 3 gadu laikā palīdzēt 1000 cilvēkiem apgūt IT prasmes un spert pirmos soļus IT karjerā"
Lūk, ko par mums saka:
Madara Mickeviča
Madara Mickeviča
“Digital Kick” dalībniece

Paldies Digital Kick projektam, organizatoriem par saturu, kas skaidrā, saprotamā un aizraujošā, interaktīvā veidā ietver teju visu, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību no idejas līdz mājaslapai. Esot jaunuzņēmumu vidē jau astoņus gadus, man tā bija lieliska iespēja atsvaidzināt zināšanas un ieraudzīt jaunus, svaigus skatu punktus uz saviem esošajiem un topošajiem projektiem. Būtiski, ka iegūto varu piemērot gan savā kouča profesijā, gan apmācību organizēšanā bērniem, pieaugušajiem, gan uzņēmumā, kas darbojas kāzu nozarē. Paldies mentoriem un lektoriem. Visiem, kas vēl tikai domā par savām spējām digitālajā pasaulē – lai sāktu, ir vienkārši jāsāk!

Līga Narkeviča
Līga Narkeviča
“Digital Kick” dalībniece

Mācības, kas paliks atmiņā, kā skrējiens cari atrakciju parkam – atvēlētajā laikā jābrauc ar visiem foršākajiem “karuseļiem”, neko nepalaižot garām. Paldies par gūtajiem iespaidiem! Paldies par zināšanām, atbalstu un iedvesmu! Šis atrakciju (lasīt – zinību) parks ir vieta jauniem sākumiem.

Ieva Birģele
Ieva Birģele
“Digital Kick” dalībniece

Sākumā šaubījos, vai pieteikties, bet tajā pašā laikā saprotot, ka iesaistīto mentoru skaits ir tik liels, jau bija skaidrs, ka viss projekts būs vērtīgs. Esmu piedalījusies dažādos biznesa ideju attīstības projektos un viennozīmīgi varu teikt, ka šis ir viens no labākajiem. Dažbrīd likās intensīvi, un pagrūti tikt līdzi tieši savas idejas izpētē un apstrādē, ka grūti to visu tā ātri “sagremot” un pielāgot savai idejai. Noteikti gribētos, lai ir nedaudz ilgāks šis projekts. Kopvērtējumā – vide bija ļoti draudzīga un radoši interesanta, iegūtās zināšanas ļoti vērtīgas, lai turpinātu veiksmīgi attīstīties. LIELS PALDIES!

Santa Ciemiņa
Santa Ciemiņa
“Digital Kick” dalībniece

Kurss ir bijis iedvesmojošs un motivējošs. Galvenokārt, vēlos uzsvērt, ka mācību vide ir nepiespiesta, lai ģenerētu idejas un ļautos mācību procesam. Sasniedzu necerēto un izdomāju, kādu biznesu vēlos realizēt.

Kristīne Bumbule
Kristīne Bumbule
“Digital Kick” dalībniece

Mans mērķis bija uzzināt par digitālo vidi – kā es varētu izmantot digitālo vidi savam biznesam? Uzzināju daudz par digitālo vidi, kā fotografēt, kā veidot stāstus, par vienotu stilu, logo. Visas nodarbības noklausījos, un no katra paņēmu pa domu graudiņam. Bija interesanti klausīties lektoru pasniegtās prasmes, pielietojumus un idejas. Man arī noderēja tikšanās ar mentoriem un viņu padomus ņemšu vērā. Tas viss man noderēs. Paldies jums par ieguldīto darbu, kā arī, ka palīdzējāt mums visām kopīgi mācīties!

Veronika Vēbere
Veronika Vēbere
“Digital Kick” dalībniece

Digital Kick projektā bija superīga atmosfēra – lieliska atdeve no zinošiem organizatoriem un kopienas sajuta starp dalībniekiem. Jau biju diezgan zinoša biznesa un marketinga jomā, bet bija vērtīgi tam visam iziet cauri ar mentoriem. Prezentāciju ierakstiem noteikti iziešu cauri vēl vienu reizi, lai zināšanas iesēžas un ir velme darīt vēl vairāk.

Slepenais viesis
Beāte Stankeviča
“Digital Kick” dalībniece

Paldies par šo interesanto projektu un iespēju tajā piedalīties. Tā ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas digitālajā pasaulē kurā man trūka pieredzes un zināšanu. Strādāt pie sava biznesa idejas projekta no idejas rādīšanas un realizācijas. Vērtīgi padomi no profesionāļiem. Iespēja apmainīties ar citu meiteņu pieredzi un idejām.Liels paldies jums visiem! Ļoti noderēs iegūtās zināšanas jaunajā reālajā digitālajā pasaulē.

Elīze Strazdiņa
Elīze Strazdiņa
“Digital Kick” dalībniece

Esmu patiešām priecīga par iespēju piedalīties šajā projektā, jo varu uzzināta daudzas lietas par kurām agrāk man nebija nekādu zināšanu. Esmu kļuvusi vēl radošāka, un ir liela motivācija iet un darboties tālāk uz priekšu. Ir sajuta, ka no ik vienas mazas idejas var izveidot kaut ko lielāku un atpazīstamu citiem, vajag tikai noticēt sev un gribēt darīt.

Slepenais viesis
Gunta Dejus
“Digital Kick” dalībniece

Man vēl aizvien nav līdz galam noformulējusies sava ideja, bet ir jau tapis daudz skaidrāks ceļš līdz tai. Man gan būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai ideju izauklētu.Paldies par izcili piemeklētajiem lektoriem, tik daudz vērtīga info no katra no viņiem!

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!