Grafiskās apstrādes apmācības veiksmīgai karjerai

PhotoEdit Kick

9.-27.janvāris
Lielā iela 14, Liepāja
Reģistrēties
Ikona - vēstule ar jaunām ziņām

Sāc karjeru grafiskajā dizainā, strauji augošā uzņēmumā

Apmācību laikā zinoši profesionāļi sniegs Tev  visu nepieciešamo, lai spētu patstāvīgi nodarboties ar attēlu apstrādi. Kā arī pēc kursa sekmīgas apgūšanas, četriem dalībniekiem būs iespēja strādāt strauji augošā tehnoloģiju uzņēmumā tepat Liepājā - Giraffe360.

Ikona - Dāma strādā pie datora

Apgūsti praktiskas iemaņas un sāc strādāt Liepājā

Lai strādātu mūsdienīgā uzņēmumā, nav nepieciešams doties tālu prom - iegūtās prasmes ļaus Tev saņemt darba piedāvājumu tepat Liepājā. Programma veidota sadarbībā ar tehnoloģiju uzņēmumu Giraffe360!

Ikona - Roka ar zīmuli sniedzas ārā no datora

Iemācies strādāt ar Adobe Photoshop - nozarē atzītu rīku

Apmācībās iegūsi prasmes strādāt ar Adobe Photoshop - rīku, kas jau gadiem ir foto apstrādes "zelta standarts". Programmatūra, kas pastāvīgi tiek uzlabota, Adobe Photoshop saglabā līderību dizaina un foto apstrādes profesionāļu vidē.

Apgūt grafisko apstrādi - tas ir tik vienkārši!

Nenokavē - apmācību grupā ir tikai 12 vietas!

“PhotoEdit Kick” apmācību laikā Tev būs iespēja apgūt grafiskās apstrādes programmu Adobe Photoshop, kas pašlaik ir visaugstāk novērtētākais dizaineru un foto apstrādes nozares profesionāļu rīks. Tas piedāvā vairāku līmeņu foto apstrādi, iekļaujot zīmēšanu un dažādu efektu pielietošanu, kas, tajā skaitā, izmanto arī mašīnmācīšanās filtrus.
Apmācības vadīs spējīgi pasniedzēji un mentori, un pēc sekmīgas apgūšanas, iegūtās prasmes ļaus turpināt darbu strauji augošā tehnoloģiju uzņēmumā Giraffe360. Uzņēmums Giraffe360 nodrošina nekustamā īpašuma vizuālā satura radīšanu, kas balstīts uz pašu izstrādātu iekārtu – unikālu kameru telpu skenēšanai. Tehnoloģija dod iespēju veidot 360° virtuālās tūres, telpu plānojumus un augstas kvalitātes fotogrāfijas. Izveidotais saturs klientiem ir pieejams paša uzņēmuma izstrādātā tiešsaistes platformā. Giraffe360 ir strauji augošs uzņēmums ar birojiem Latvijā, Lielbritānijā un ASV.
Šī ir lieliska iespēja apmācību laikā iegūtās zināšanas pielietot praksē – pārdomāta programma būs kā atspēriens Tavām digitālajām prasmēm grafiskajā apstrādē.

Pasniedzēji un mentori

Ilva

Ilva Magazeina

Photoshop speciāliste

Ginta

Ginta Siksne

Giraffe360 attēlu apstrādes komandas vadītāja

Programma

1.nedēļa

Ievads Photoshop (saskarne, iespējas, rīki, workflow)

09.01.
Akadēmiskā lekcija
18:00-19:30
11.01.
Akadēmiskā lekcija ar mājasdarbu
18:00-19:30
13.01.
Praktiskā meistarklase ar Giraffe360
18:00-19:30

2.nedēļa

Photoshop pielietojumi un rīku izmantošana

16.01.
Akadēmiskā lekcija ar mājasdarbu
18:00-19:30
18.01.
Akadēmiskā lekcija ar mājasdarbu
18:00-19:30
20.01.
Praktiskā meistarklase ar Giraffe360
18:00-19:30

3.nedēļa

Advancēti Photoshop pielietojumi

23.01.
Akadēmiskā lekcija ar mājasdarbu
18:00-19:30
25.01.
Akadēmiskā lekcija ar mājasdarbu
18:00-19:30
27.01.
Noslēgums – apliecību izsniegšana un prezentācija par darba iespējām Giraffe360
18:00-19:30

Apmācības realizē

Uzzini, ko par mūsu apmācībām saka to dalībnieki

Paldies Digital Kick projektam, organizatoriem par saturu, kas skaidrā, saprotamā un aizraujošā, interaktīvā veidā ietver teju visu, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību no idejas līdz mājaslapai. Esot jaunuzņēmumu vidē jau astoņus gadus, man tā bija lieliska iespēja atsvaidzināt zināšanas un ieraudzīt jaunus, svaigus skatu punktus uz saviem esošajiem un topošajiem projektiem. Būtiski, ka iegūto varu piemērot gan savā kouča profesijā, gan apmācību organizēšanā bērniem, pieaugušajiem, gan uzņēmumā, kas darbojas kāzu nozarē. Paldies mentoriem un lektoriem. Visiem, kas vēl tikai domā par savām spējām digitālajā pasaulē – lai sāktu, ir vienkārši jāsāk!

Madara Mickeviča
“Digital Kick” dalībniece

Sākumā šaubījos, vai pieteikties, bet tajā pašā laikā saprotot, ka iesaistīto mentoru skaits ir tik liels, jau bija skaidrs, ka viss projekts būs vērtīgs. Esmu piedalījusies dažādos biznesa ideju attīstības projektos un viennozīmīgi varu teikt, ka šis ir viens no labākajiem. Dažbrīd likās intensīvi, un pagrūti tikt līdzi tieši savas idejas izpētē un apstrādē, ka grūti to visu tā ātri “sagremot” un pielāgot savai idejai. Noteikti gribētos, lai ir nedaudz ilgāks šis projekts. Kopvērtējumā – vide bija ļoti draudzīga un radoši interesanta, iegūtās zināšanas ļoti vērtīgas, lai turpinātu veiksmīgi attīstīties. LIELS PALDIES!

Ieva Birģele
“Digital Kick” dalībniece

Mans mērķis bija uzzināt par digitālo vidi – kā es varētu izmantot digitālo vidi savam biznesam? Uzzināju daudz par digitālo vidi, kā fotografēt, kā veidot stāstus, par vienotu stilu, logo. Visas nodarbības noklausījos, un no katra paņēmu pa domu graudiņam. Bija interesanti klausīties lektoru pasniegtās prasmes, pielietojumus un idejas. Man arī noderēja tikšanās ar mentoriem un viņu padomus ņemšu vērā. Tas viss man noderēs. Paldies jums par ieguldīto darbu, kā arī, ka palīdzējāt mums visām kopīgi mācīties!

Kristīne Bumbule
“Digital Kick” dalībniece

Mācības, kas paliks atmiņā, kā skrējiens cari atrakciju parkam – atvēlētajā laikā jābrauc ar visiem foršākajiem “karuseļiem”, neko nepalaižot garām. Paldies par gūtajiem iespaidiem! Paldies par zināšanām, atbalstu un iedvesmu! Šis atrakciju (lasīt – zinību) parks ir vieta jauniem sākumiem.

Līga Narkeviča
“Digital Kick” dalībniece

Kurss ir bijis iedvesmojošs un motivējošs. Galvenokārt, vēlos uzsvērt, ka mācību vide ir nepiespiesta, lai ģenerētu idejas un ļautos mācību procesam. Sasniedzu necerēto un izdomāju, kādu biznesu vēlos realizēt.

Santa Ciemiņa
“Digital Kick” dalībniece

Digital Kick projektā bija superīga atmosfēra – lieliska atdeve no zinošiem organizatoriem un kopienas sajuta starp dalībniekiem. Jau biju diezgan zinoša biznesa un marketinga jomā, bet bija vērtīgi tam visam iziet cauri ar mentoriem. Prezentāciju ierakstiem noteikti iziešu cauri vēl vienu reizi, lai zināšanas iesēžas un ir velme darīt vēl vairāk.

Veronika Vēbere
“Digital Kick” dalībniece

Esmu patiešām priecīga par iespēju piedalīties šajā projektā, jo varu uzzināta daudzas lietas par kurām agrāk man nebija nekādu zināšanu. Esmu kļuvusi vēl radošāka, un ir liela motivācija iet un darboties tālāk uz priekšu. Ir sajuta, ka no ik vienas mazas idejas var izveidot kaut ko lielāku un atpazīstamu citiem, vajag tikai noticēt sev un gribēt darīt.

Elīze Strazdiņa
“Digital Kick” dalībniece

Paldies par šo interesanto projektu un iespēju tajā piedalīties. Tā ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas digitālajā pasaulē kurā man trūka pieredzes un zināšanu. Strādāt pie sava biznesa idejas projekta no idejas rādīšanas un realizācijas. Vērtīgi padomi no profesionāļiem. Iespēja apmainīties ar citu meiteņu pieredzi un idejām.
Liels paldies jums visiem! Ļoti noderēs iegūtās zināšanas jaunajā reālajā digitālajā pasaulē.

Beāte Stankeviča
“Digital Kick” dalībniece

Man vēl aizvien nav līdz galam noformulējusies sava ideja, bet ir jau tapis daudz skaidrāks ceļš līdz tai. Man gan būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai ideju izauklētu.
Paldies par izcili piemeklētajiem lektoriem, tik daudz vērtīga info no katra no viņiem!

Gunta Dejus
“Digital Kick” dalībniece

Reģistrēšanās

Tev radās jautājumi?

Uzdod tos šeit vai zvani mums pa tālruni +371 28241990

Paldies! Tavs jautājums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās nosūtīt jautājumu! Mēģini vēlreiz!