“UPB” fokusējas uz nepārtrauktu attīstību un inovācijām

#Kopiena
#Tehnoloģijas
Dalīties:
Ikona - persona
Autors:
Līva Vecvagare
Ikona - kalendārs
04
.
11
.
2021

SIA “UPB” pirmsākumi meklējami Liepājā, kur pirms trīsdesmit gadiem tika dibināts projektēšanas un būvniecības birojs “Arhitekta U. Pīlēna birojs”. Šobrīd uzņēmums kļuvis par vienu no lielākajiem industriālajiem koncerniem Baltijā, un tā galvenā darbības nozare ir sarežģītu ēku būvniecība – tostarp to projektēšana, piegāde un montāža. Uzņēmums mērķtiecīgi investē kompānijas un darbinieku izaugsmē, kā arī rūpējas par pilsētas tautsaimniecības izaugsmi, tostarp kļūstot par Liepājas tehnoloģiju klastera biedru.

Domājot par attīstību, neaizmirst vides aspektu

UPB ietilpst vairāk nekā 40 uzņēmumi un ražotnes, kas apvienotas patstāvīgi strādājošās uzņēmumu grupās, no kurām lielākās ir “MB Betons grupa”, “RK Metāls grupa”, “AILE grupa”, “UPB Energy grupa” un “UPB Nams grupa”. Uzņēmumi un to ražotņu tīkls pārklāj visu Latvijas teritoriju. Uzņēmumu grupā ietilpst “UPB” uzņēmumi Latvijā, Zviedrijā, Lielbritānijā, Norvēģijā, Dānijā, Islandē, Īrijā, Šveicē, Baltkrievijā, un Azerbaidžāna.

2020. gadā uzņēmuma konsolidētais apgrozījums sasniedza 247 miljonus eiro, kas nozīmē, ka 30. gadadienu “UPB” sasniedza ar lielāko apgrozījumu uzņēmuma pastāvēšanas laikā. No pērn īstenotajiem projektiem 60% bija eksporta un 40% – vietējie Latvijas projekti. Galvenās uzņēmuma eksporta valstis ir Zviedrija, Norvēģija, Apvienotā Karaliste, Dānija un Vācija, bet uzņēmuma saražoto produkciju saņem arī pasūtītāji ASV, Kanādā, Francijā, Somijā, Īrijā, Čehijā, Turcijā un citviet.

“UPB” projektēšanas un konsultācijas pakalpojumi aptver visus posmus, sākot no idejas līdz detalizētai projekta izstrādei, iekļaujot arī būvniecības projekta vadību. Uzņēmums īpaši pievērš uzmanību ekoloģijas jautājumiem, ievērojot arī ilgtspējīgas un energoefektīvas būvniecības aspektus,  rūpējoties, lai ietekme uz apkārtējo vidi un procesā iesaistītajām pusēm būtu iespējami draudzīgāka.

Turpina augt

Blakus “UPB grupas” uzņēmuma “Dzelzsbetons MB” esošajai dzelzsbetona konstrukciju ražotnei Liepājā, Cukura ielā, jau pavisam drīz darbu sāks jauna, mūsdienu prasībām atbilstoša ražotne ar visu tai nepieciešamo infrastruktūru.

Sarežģītu konstrukciju ražošanai, pēcapstrādei un servisu nodrošināšanai nepieciešamais laiks ir būtiski lielāks nekā līdz šim ražoto konstrukciju ražošanai. Jaunā ražotne ir loģisks turpinājums uzņēmuma attīstībai, un tās ir ne tikai lielākas iespējas saražot, bet arī plašāks produkcijas klāsts, kas pavērs iespēju sērijveidā ražot jaunus un inovatīvus produktus – dažādus cementa bāzes kompozītus, šķiedrbetona moduļus, sevišķi augstas veiktspējas elementus.

Esi gatavs izaugsmei?

Gadu gaitā uzņēmumā ir izveidojusies spēcīga iekšējā kultūra, kur galvenā uzmanība vērsta uz nepārtrauktu attīstību, inovācijām un “UPB” grupas uzņēmumu iekšējo sinerģiju.

Šobrīd “UPB” meklē 3D MODELĒTĀJU, kurš rūpētos par 3D modeļu izveidi dzelzsbetona, metāla, stikla šķiedras cementa kompozīta (GRC), sevišķi augstas stiprības betona (UHPC) konstrukciju produktiem. Ja Tev padodas izstrādāt elementu darba un montāžas rasējumus, sagatavot materiālu un detaļu specifikācijas, kā arī Tev ir interese iegūt izpratni un projektēšanas prasmes par konstrukcijām un hibrīdfasādēm, “UPB” atradīsi lielisku vidi savai profesionālajai izaugsmei.

Foto

Diemžēl, šim rakstam nav attēlu.

Līdzīgi raksti

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!