Reģistrēties

Mākslīgā intelekta olimpiāde

16.-18. februārī

Tiešsaistē
Reģistrēties

Par olimpiādi

16.–18. februārī norisināsies, nu jau par tradīciju kļuvusī, mākslīgā intelekta olimpiāde. Šī ir iespēja iemācīties ko jaunu un iemēģināt spēkus mākslīgā intelekta izstrādē.

Piedalīties aicināti visi 12. klašu un profesionālās vidējās izglītības pēdējā kursu skolēni. Olimpiāde sastāvēs no vairākām disciplīnām – matemātika, informātika un mākslīgais intelekts, tāpēc, ja kaut vienā jūties stiprs, ir izredzes iegūt labus rezultātus.

Dalībniekiem ir iespēja piedalīties arī mākslīgā intelekta konsultācijā, kas palīdzēs iegūt ieskatu risināmajos uzdevumos.

Lejupielādēt nolikumu

Pieņem MI izaicinājumu

Intelekts
Kreativitāte
Izaugsme
Kāda veida uzdevumi būs olimpiādē?

Olimpiāde sastāvēs no 3 dažādām disciplīnām - matemātika, informātika un dziļā mašīnmācīšanās (deep learning). Uzdevumi būs izpildāmi ar dažādām pieejām. Lai vairāk saprastu risināmo dziļās mašīnmācīšanās uzdevumus, vari izmantot iespēju piedalīties konsultācijā pie Latvijas vadošā MI pasniedzēja.

Kā sagatavoties?

■ Ja esi piedalījies matemātikas vai informātikas olimpiādēs iepriekš, tad Tev ir labas izredzes arī šajā olimpiādē. Vari gatavoties līdzīgi.

■ Lai apgūtu pamatus MI izstrādē, vari ieskatīties vadošā Latvijas MI pasniedzēja YouTube kanālā šeit.

■ Piesakies uz MI olimpiādes konsultāciju, kur būs iespēja uzzināt vairāk par uzdevumu realizēšanas piegājieniem un noskaidrot ko jaunu par MI izstrādi.

Balvas nodrošina

Reģistrēšanās
atvērta līdz 15.februārim

Reģistrēšanās pieejama līdz 15. februāra plkst. 15:00

Konsultācija
15.februāris

Konsultācija būs pieejama visiem, kas reģistrējušies – 15. februārī plkst. 18.00

Olimpiāde
16.-18. februāris

Olimpiādes sākums plkst. 14:00. Olimpiādes matemātikas uzdevumiem jāiesniedz līdz 16.02. plkst. 15.00, bet pārējie uzdevumi jāiesniedz līdz 18.02. plkst. 21.00

Apbalvošana
27.martā

Uzvarētāju apbalvošana notiks attālinātā ceremonijā un balvas tiks nosūtītas pa pastu

Tiekamies!
Uz digip.lv