Meistarklase "Spēļu izstrāde ar Unity"

Ko iegūsi no meistarklases?

Ko iegūsi no ekspress kursa?

Šajā meistarklasē atklāsi spēļu izstrādes pasaules aizkulises ar Unity. Iegūsi praktiskas zināšanas par spēļu dzini Unity, kā arī uzzināsi par Unity iespējām un robežām.

Meistarklasē iepazīsi:

  • Unity izstrādes pamatus;
  • Profesionāla spēļu izstrādātāja redzējumu un atziņas;
  • Objektu pievienošanu spēles vidē;
  • Objektu mijiedarbības iespējas spēlē.

Par meistarklasi

Par ekspress kursu

Unity ir viena no vadošajām spēļu izstrādes platformām, kas pazīstama ar savu daudzpusību un plašām iespējām, un ļauj izstrādātājiem radīt ieskaujošu un interaktīvu pieredzi dažādās platformās, tostarp mobilajās ierīcēs, konsolēs un datoros.

Šī meistarklase ietver gan teoriju, gan praktisku darbošanos, kas palīdzēs iesācējiem un interesentiem paplašināt savas zināšanas un prasmes par Unity.

Par pasniedzēju

Meistarklasi vadīs Kaspars Lēvalds – multimediju mākslinieks un virtuālās realitātes speciālists.

Kaspars ir absolvējis bakalaura studijas RTU Liepāja (agrāk – Liepājas Universitāte) studiju programmā “Jauno mediju māksla”, un šobrīd studē maģistra līmeņa studijās.

Kaspars lielākoties darbojas 3D vidē kā dizaineris un 3D mākslinieks.

Piedalījies Liepājas Dabas mājas virtuālās realitātes (VR) izstrādē kā multimediju dizaina speciālists un Žaņa Lipkes muzeja virtuālas realitātes pieredzes izstrādē kā vides mākslinieks. Kopā ar Digitālo inovāciju parku piedalījies projekta “3D ēkas Liepājā" īstenošanā, kurā bija teksturētājs un materiālu izstrādātājs. Kaspars ikdienā veido dažādus dizaina, arhitektūras un cita veida digitālus vizuālos darbus, izmantojot Unity spēļu dziņus.

Kam šī meistarklase ir piemērota?

Kam šis ekspress kurss ir piemērots?

Šī meistarklase ir piemērota gan interesentiem, kuri tikai vēlas iepazīties ar spēļu izstrādes pasauli, gan arī izstrādātājiem, kuri vēlas paplašināt savas zināšanas un iemaņas tieši Unity vidē. Ja esi ieinteresēts spēļu izstrādē un vēlies attīstīt savas prasmes šajā jomā, tad šī meistarklase ir tieši tev.

Tehniskās prasības

Lai piedalītos meistarklasē, tev būs nepieciešams portatīvais dators ar interneta pieslēgumu. Tāpat būs nepieciešams instalēt Unity un Zoom lietotnes, lai varētu piedalīties tiešsaistes nodarbībā. Ar Unity tehniskajām specifikācijām iespējams iepazīties šeit. Meistarklases laikā jābūt gatavam aktīvi piedalīties nodarbībās un veikt esošos uzdevumus.

Atsauksmes

EUR
25,00
16
.
04
.
2024
.
18:30
20:00
Video ikona
nodarbības
Zoom platformā
Bezgalības ikona
Neierobežota piekļuve kursam
Sertifikāta ikona
Apliecība kursa noslēgumā
Piekļuve Discord grupai
1.solis
Pamatinformācija
2.solis
Apmaksa
1.solis
Pamatinformācija
2.solis
Apmaksa

Tava pirkuma informācija ir saņemta!
Drīzumā saņemsi e-pastā rēķinu

Diemžēl, neizdevās iegādāties kursu! Mēģiniet vēlreiz!