Meistarklase "Mājaslapu izstrāde ar Webflow"

Ko iegūsi no meistarklases?

Ko iegūsi no ekspress kursa?

Vai tev ir nepieciešama mājaslapa? Vai arī vēlies izveidot savu virtuālo portfolio, interneta veikalu vai profesionālu uzņēmuma lapu? Varbūt meklē iespēju apgūt jaunas prasmes kā mājaslapu izstrādātājs? Tad šī ir īstā meistarklase – pievienojies!

Apgūsti jaunas prasmes un zināšanas meistarklasē “Mājaslapu izstrāde ar Webflow”. Kas tevi sagaida šajā meistarklasē?

  • Izveidosi savu Webflow kontu: sāksi darbu ar Webflow platformu un iepazīsies ar tās lietošanas iespējām.
  • Apgūsi pamatprincipus: izpratīsi gaumīgas un profesionālas mājaslapas pamatprincipus un soļus, kas jāveic, lai tādu mājaslapu radītu.
  • Iegūsi eksperta ieskatu: uzzināsi, kā pieredzējis profesionālis izstrādā mājaslapas un kāpēc viņš izvēlas tieši Webflow.
  • Praktizēsi jauniegūtās prasmes: pielietosi iegūtās zināšanas, izveidojot nelielu vizītkartes mājaslapu, un redzēsi pats sava darbu augļus.

Meistarklase ir ideāli piemērota ikvienam, kas vēlas iegūt vērtīgas prasmes un prast izstrādāt mājaslapas. Reģistrējies  meistarklasei un sāc ceļu uz savu jauno mājaslapu!

Par meistarklasi

Par ekspress kursu

Neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes un prasmēm, Webflow rīks kļūs par tavu neaizstājamo resursu brīdī, kad tev vai kādam citam būs nepieciešams izstrādāt mājaslapu.

Sākot ar pamatfunkciju izpēti, līdz praktiskiem, pieredzējuša profesionāļa padomiem – uzzināsi, kā izmantot Webflow daudzpusīgās iespējas, lai ātri un efektīvi veidotu kvalitatīvas mājaslapas. 

Webflow ir unikāla tīmekļa dizaina un izstrādes platforma, kas ļauj izveidot pievilcīgas un kvalitatīvas mājaslapas bez kodēšanas. Ko tas nozīmē? Tas ir lielisks rīks gan iesācējiem, gan profesionāļiem, ar kuru var radīt gaumīgas mājaslapas ar modernu dizainu un praktisku funkcionalitāti.

Webflow daudzpusība ļauj īstenot gandrīz jebkuru mājaslapas ideju, sniedzot plašas satura personalizācijas iespējas un arī sava koda pievienošanas iespējas, ja nepieciešams. 

Par pasniedzēju

Verners Gavilovskis – pieredzējis programmētājs un Webflow eksperts. Veidojis tādas mājaslapas kā digip.lv, liepaja2027.lv un sensemedia.eu.

Kam šī meistarklase ir piemērota?

Kam šis ekspress kurss ir piemērots?

Meistarklase piemērota uzņēmējiem, dizaineriem, izstrādātājiem vai pašnodarbinātiem speciālistiem, kas vēlas veidot praktiskas un pievilcīgas mājaslapas.

Tehniskās prasības

Tev būs nepieciešams:  

  • Dators un interneta pieslēgums;
  • Labākam rezultātam ir nepieciešami divi ekrāni. Tā būs ērtāk gan sekot līdzi meistarklasei, gan darīt līdzi.

Atsauksmes

EUR
25,00
29
.
05
.
2024
.
18:30
20:00
Video ikona
nodarbības
Zoom platformā
Bezgalības ikona
Neierobežota piekļuve kursam
Sertifikāta ikona
Apliecība kursa noslēgumā
Piekļuve Discord grupai
1.solis
Pamatinformācija
2.solis
Apmaksa
1.solis
Pamatinformācija
2.solis
Apmaksa

Tava pirkuma informācija ir saņemta!
Drīzumā saņemsi e-pastā rēķinu

Diemžēl, neizdevās iegādāties kursu! Mēģiniet vēlreiz!