Liepājas IT talantu programma

#Prasmes
#Karjera
Dalīties:
Ikona - persona
Autors:
Verners Gavilovskis
Ikona - kalendārs
05
.
01
.
2023
.

Pirmo reizi Liepājā 10.-12.klašu skolēniem ir iespēja apgūt advancētas programmēšanas prasmes


Balstoties uz veiksmīgo pieredzi, realizējot Latvijas mēroga apmācību programmu jauniešiem Mākslīgā intelekta talantu programma, Digitālo inovāciju parks sadarbībā ar Liepājas IT profesionāļiem ir izstrādājis jaunu apmācību programmu “Liepājas IT talantu programma”.

Šī programma sniegs iespēju jauniešiem ar izciliem sasniegumiem mācībās, apgūt IT prasmes advancētā līmenī, lai veiksmīgi turpinātu savu profesionālo izaugsmi Liepājā. Talantu programma norisināsies paralēli mācībām un jauniešiem būs iespēja padziļināti apgūt web izstrādi un realizēt praktiskus programmēšanas projektus.

“Liepājas IT talantu programmas” ir ideāli piemērota jauniešiem ar izciliem sasniegumiem IT un eksaktajās zinātnēs, lai vēl vairāk attīstītu savus talantus un iegūtu advancētas programmēšana zināšanas.

Programma ir veidota tā, lai sniegtu jauniešiem izaicinošu vidi, kurā attīstīt savas spējas, kā arī sniedz retu iespēju mācīties no profesionāļiem, kas ikdienā izmanto React un veido web lietotnes.

Programmas laikā jauniešiem būs iespēja izveidot vairākus praktiskus projektus, ko pievienot savam portfolio. Pēc veiksmīgas programmas absolvēšanas jauniešiem tiks piedāvāta iespēja doties vasaras praksē, kādā no Liepājas IT uzņēmumiem un vēl vairāk nostiprināt iegūtās zināšanas, kā arī iepazīties ar darba ikdienu.

Nodarbības notiks reizi nedēļā – trešdienu vakaros klātienē Lielā ielā 14 – Liepājas Universitātes telpās.

Seko IT jaunumiem Digitālo inovāciju parka facebook lapā

Foto

Diemžēl, šim rakstam nav attēlu.

Līdzīgi raksti

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!