TestDevLab School @ Liepāja

Dalīties:
Ikona - Pulkstens
Ikona - kalendārs
21
.
09
.
2020
.

Jau divus gadus Liepājā veiksmīgi darbojas Latvijas IT uzņēmuma ”TestDevLab” filiāle. Šobrīd uzņēmuma Liepājas birojā strādā 15 inženieri. Uzņēmuma augsti kvalificētie profesionāļi ir labi atzīti globālā līmenī, un aug pieprasījums pēc viņu radītajiem programmatūras testēšanas pakalpojumiem un produktiem.

Ar mērķi sagatavot jauno pogrammatūras testētāju paaudzi ”TestDevLab” pirmo reizi Liepājā piedāvās bez maksas apgūt šīs jomas pamatus. Uzņēmums šādas apmācības jau ir veiksmīgi aizvadījis arī Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Daugavpilī, kur uzņēmumam ir biroji. Kursi ir izpelnījušies lielu atsaucību un ļāvuši cilvēkiem uzsākt veiksmīgu karjeru IT jomā – aptuveni puse no absolventiem turpina darbu uzņēmumā.

Divas nedēļas garos intensīvos kursos varēs apgūt programmatūras testēšanas pamatus, kā arī iepazīties ar tīmekļa risinājumu testēšanu un Java programmēšanu. Apmācību gaitā tiks risināti reālam programmatūras testēšanas darbam pietuvināti uzdevumi un izmantotas jaunākās mūsdienu tehnoloģijas un rīki. Mācības noslēgsies ar eksāmenu, kurā tiks pārbaudītas apgūtās teorētiskās un arī praktiskās zināšanas. Labākajiem kursu absolventiem būs iespēja iegūt apmaksātu prakses vietu uzņēmumā, tāpēc šī ir lieliska iespēja uzsākt karjeru perspektīvajā IT jomā.

Šīs bezmaksas apmācības darba dienās (9:00 – 18:00) norisināsies viesnīcas ”Promenāde Hotel” (Vecā ostmala 40) konferenču telpās no 21. septembra līdz 2. oktobrim. Uz kursiem pieteikties tiek aicināts ikviens, kam ir priekšzināšanas par programmēšanu un ir vēlme apgūt jaunas zināšanas. Apmācībās teoriju un praktiskos jautājumus pasniegs pieredzējuši jomas profesionāļi un uzņēmums nodrošinās visus apmācībām nepieciešamos materiālus un datortehniku.

”Novēroju, ka Liepājas iedzīvotājiem ir liela interese par digitālajām prasmēm un IT karjeras iespējām. Likumsakarīgi, ir radušās vairākas tehnoloģiju kopienas, piemēram, ”IT Waffle Meetup”, ”Liepaja GameDev Meetup”, ”Liepaja TechGirls”, kas tīklojas un veicina jaunu prasmju apguvi. Visās kopienās novērojama liela vēlme apgūt jaunas prasmes, un tieši tāpēc atzinīgi novērtēju, ka Liepājā notiks apmācības testēšanā. Dažiem apmācību dalībniekiem tās būs jaunas un progresīvas digitālās prasmes, bet lielai daļai tas var būt pirmais pakāpiens IT karjerā”, saka ”IT Waffle Meetup” radītāja un Liepājas izpilddirekcijas padomniece IT izglītības un attīstības jautājumos Agate Ambulte.

”Uzskatu, ka filiāles atvēršana Liepājā bija pareizais solis jo, veiksmīgi sadarbojoties ar Liepājas Universitāti, esam izveidojuši spēcīgu komandu, kas ar savu darbu mūsu klientiem palīdz izstrādāt kvalitatīvāku programmatūru. Ieguvēji ir visi, jo mūsu speciālisti testē lietotnes un tīmekļa risinājumus, ko ik dienas lieto vairāk nekā 1.5 miljardi cilvēku visā pasaulē. Tāpat ar prieku vēroju, kā Liepājā attīstās IT komūna, un te liela nozīme ir veiksmīgajiem ”IT Waffle” mītapiem, kas neformālā gaisotnē ļauj satikties pilsētā strādājošiem IT profesionāļiem. Visbeidzot, šo gadu gaitā pozitīvas pārmaiņas piedzīvo arī Juliannas pagalms, kur atrodas mūsu birojs. Pavisam noteikti Liepājā es saskatu potenciālu izaugsmei”, saka ”TestDevLab” līdzdibinātājs Ervins Grīnfelds.

Dodies uz ”TestDevLab School” mājaslapu, lai iepazītos ar detalizētāku kursu aprakstu, kā arī pieteiktos: https://school.testdevlab.com/2020/liepaja

Reģistrēties

Esi veiksmīgi reģistrējies!

Diemžēl, neizdevās reģistrēties! Mēģini vēlreiz!

Citi pasākumi

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!