She Loves Tech Global Startup Competition pieteikšanās

Dalīties:
Ikona - Pulkstens
Ikona - kalendārs
12
.
09
.
2022
.

She Loves Tech Global Startup Competition ir pasaules lielākais jaunuzņēmumu konkurss un akcelerācijas programma jaunuzņēmumiem, kas notiek jau astoto gadu. Konkursā var piedalīties jaunuzņēmumi, kurus vada vai dibinājušas sievietes, vai sievietes ir to galvenā mērķauditorija.

Šogad konkursā ir daudz vairāk iespējas piedalīties no plašākā valstu skaita, vēl lielākas balvas, vairāk intensīvu apmācību – tas viss kopā ar pasaules labākajiem sieviešu veidotajiem jaunuzņēmumiem. She Loves Tech konkurss dod jaunuzņēmumiem iespēju atrasties pasaules uzmanības centrā, kā arī sniedz unikālu pieredzi piecu mēnešu garumā, atrasties līdzīgi domājošo kopienā, nodrošinot atbalstu, apmācību un iespēju iegūt finansējumu.

Šī gada konkursā She Loves Tech komanda ar She Loves Tech Fund un globālo investoru palīdzību ir paaugstinājusi likmes un arī balvas. She Loves Tech Fund izvēlētajiem jaunuzņēmumiem dos līdz pat 100 000 ASV dolāru tiešo investīciju veidā, un pat 10 reižu vairāk kopā ar pārējiem investoriem. Konkursa platforma kalpos kā pamats, lai izveidotu plašu uzņēmumu dibinātāju kopienu ar mērķi sadarbotos un radīt iespējas nākotnes izaugsmei.

Piecu mēnešu garais konkurss rezultēsies pasākumā She Loves Tech Global Summit – gadskārtējā līderu samitā sievietēm tehnoloģiju jomā, kur viedokļu līderi, pārmaiņu procesu īstenotāji un jaudīgi uzņēmēji kāps uz pasaules līmeņa skatuves. Pasākums reizē būs arī fināla raunds She Loves Tech konkursam. Tā būs iespēja jaunuzņēmumiem iegūt pasaules līmeņa uzmanību!

Kopumā vairāk nekā 500 000 ASV dolāru veidos She Loves Tech Global Competition 2022 balvu fondu:

  • 15 000 dolāru no Teja Ventures,
  • 10 000 dolāru no ADB Ventures,
  • Līdz pat 100 000 dolāru no She Loves Tech Fund,
  • Pasaules masu mediju uzmanība,
  • Lielāko investoru un tehnoloģiju viedokļu līderu atbalsts,
  • Piekļuve apmācību un atbalsta programmām,
  • Piekļuve ekskluzīvai globālo uzņēmēju un investoru kopienai.

Ja esi tehnoloģiju jaunuzņēmums, kurā ir vismaz viena sieviete līdzdibinātāja, vai lielākā daļa no uzņēmuma produkta mērķauditorijas ir sievietes, esi aicināts pievienoties konkursam She Loves Tech Global Startup Competition 2022. Pieteikumus iespējams iesniegt līdz 12. septembrim. Šogad konkursu Baltijas un Centrālaustrumeiropas reģionā organizē Digitālo inovāciju parks, kas ielūdz jaunuzņēmumus, kuri atbilst konkursa nosacījumiem, izmantot šo lielisko iespēju. Pēc pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām, pieteikumi tiks izskatīti reģiona mēroga posmā, kura uzvarētājs nonāks jau finālā, lai sacenstos jau pasaules līmenī.

Piesakies līdz 12. septembrim.

Reģistrēties

Esi veiksmīgi reģistrējies!

Diemžēl, neizdevās reģistrēties! Mēģini vēlreiz!

Citi pasākumi

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!