Meistarklase "Radio sakars"

Dalīties:
Ikona - Pulkstens
19:00
Ikona - kalendārs
09
.
06
.
2022
.

Sazinies ar visu pasauli! Radio amatiera hobijs ir lieliski piemērots ikvienam, kam patīk elektronika un ir vēlme izprast, kā darbojas dažādas elektroniskas iekārtas, kā arī tā ir lieliska iespēja iepazīt interseantus cilvēkus no visas pasaules.

Var teikt, ka radio amatieris, izmantojot radio tehniku, mēģina sazināties ar citu radio amatieri. Šai nodarbei ir arī dažādas disciplīnas un izaicinājumi. Pamatā ir interese par elektroniku, fiziku, programmēšanu, saziņu un arī sāncensības gars.

Daudzviet pasaulē radio amatieri sadarbojas ar dažādām valsts iestādēm, lai nodrošinātu sakarus situācijās, kad cita veida sakari nav pieejami dabas katastrofu vai cilvēku rīcības dēļ.

Meistarklases laikā pieredzējuši radio amatieri Jānis Brūders (YL3BF) un Kārlis Millers (YL3LK), stāstīs un praktiski parādīs, ko dara radio amatieri un kā rīkoties ar radio tehniku, kas uz vietas būs apskatāma.

Meistarklase būs intersanta ikvienam neatkarīgi no dzimuma un vecuma, aicinām nākt kopā ar ģimenēm un kopīgi uzzināt ko jaunu.


Kad un kur?

9.jūnijā (ceturtdien) plkst. 19.00

"Juliannas pagalms", Friča Brīvzemnieka iela 7, Liepājā

Piesakies šeit: https://ej.uz/radio-hobijs

Pasākums ir bez maksas.

Šeit 2 ieskati amatierradio hobijā:

Reģistrēties

Esi veiksmīgi reģistrējies!

Diemžēl, neizdevās reģistrēties! Mēģini vēlreiz!

Citi pasākumi

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!