Kiberdrošības meistarklase - padomi kā sevi pasargāt digitālajā vidē

Dalīties:
Ikona - Pulkstens
18:00
Ikona - kalendārs
26
.
04
.
2023
.

Digitālo inovāciju parks turpina pievērst sabiedrības uzmanību drošībai digitālajā vidē un aicina pieteikties kiberdrošības meistarklasei Liepājā

Digitālo inovāciju parks Digitālās nedēļas ietvaros organizēs bezmaksas kiberdrošības meistarklasi, kuru vadīs jomas pārzinātājs Kristaps Kozlovskis. Meistarklase būs kā turpinājums jau veiksmīgi īstenotajam kiberdrošības tēmas pieteikumam, kas noritēja 9. martā, un šoreiz tā būs veltīta pikšķerēšanas uzbrukumu novēršanai, kā arī drošībai viedtālruņos.

Pasākums būs bez maskas, tomēr vietu skaita ierobežojuma dēļ, pasākumam nepieciešams reģistrēties šeit – https://www.digip.lv/reg/kiberdrosibas-mk-2

Meistarklasi vadīs IT monitoringa inženieris Kristaps Kozlovskis. Šoreiz dalībniekiem būs iespēja uzzināt kā darbojas pikšķerēšanas uzbrukums (phishing attack) un kā sevi no tā pasargāt.

Kā ierasts, kiberdrošības meistarklasē dalībnieki varēs ne tikai iegūt teorētisko informāciju, bet arī skatīt praktisku piemēru paraugdemostrāciju, ļaujot padziļināti izprast drošības nozīmi savā ikdienā. Meistarklase būs lieliska iespēja iepazīt daudziem tik noslēpumaino kiberdrošības jomu, iegūt ieskatu tās teorijā, kā arī vērot praktisku uzdevumu veikšanu kiberdrošības izaicinājumu pārvarēšanā. Meistarklases vadītājs arī atbildēs uz interesentu jautājumiem un palīdzēs izprast kā sākt izglītošanos kiberdrošībā.

Kiberdrošības meistarklase noritēs 26. aprīlī, plkst. 18.00, Liepājā, Kungu ielā 2.

Nepalaid garām citus Digitālo inovāciju parka rīkotos pasākumus – seko mums mūsu facebook lapā un piesakies ikmēneša jaunumiem!

Reģistrēties

Esi veiksmīgi reģistrējies!

Diemžēl, neizdevās reģistrēties! Mēģini vēlreiz!

Citi pasākumi

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!