IT Waffle Meetup #15

Dalīties:
Ikona - Pulkstens
18:00
Ikona - kalendārs
19
.
08
.
2020
.

Esam atpūtušies. Laiks tīkloties!

Kā no pasākuma radīt veselu jaunuzņēmumu ekosistēmu? Kas aktuāls Liepājas zinātnes un pētniecības nozarē? Vai Liepājā ir radies jauns tehnoloģiju meetup?

Kā vienmēr jaudīgas tēmas un vēl jaudīgāki prezentētāji:

Kā radās Latvijas start-up ekosistēma?


No nelieliem tīklošanās pasākumiem līdz start-up ekosistēmai, kas sniedzas Baltijas un Ziemeļvalstīs. Ernests Štāls pastāstīs kā tas viss radās un kas pieredzēts pa ceļam.

Ernesta sasniegumu un pieredzes saraksts ir iespaidīgs:

  • Līdzdibinātājs Techhub Riga - kopstrādes telpas un tehnoloģiju jaunuzņēmumu kopiena, kuras pirmsākumi atrodami Londonā.
  • Valdes priekšsēdētājs pasākumam Techchill - iespaidīgu apmēru pasākums, kas ik gadu apkopo vienuviet jaunuzņēmumus un investorus no Baltijas un Ziemeļvalstīm.
  • Izveidojis vairākus start-up uzņēmumus - SOON, Reach.ly, Dripit.io

Pašlaik Ernests dara visu, lai atrastu ambiciozus jaunuzņēmumus, kas ir perspektīvi “Superhero Capital” riska un privātā kapitāla piesaistei 200 000 - 500 000 eiro apmērā.


Kas jauns Liepājas zinātnes un pētniecības jomā?

Uzzināsim par IT pielietojumiem inženiertehniskajos risinājumos, kas radīti Liepājas Universitātē. Šis būs interesanti tiem, kam patīk IoT risinājumi, elektronika un pētniecība.

Uldis Žaimis kopā ar Andreju Kukuškinu prezentēs savu projektu, kas jau pavisam drīz darbosies Liepājas ezerā.

Liepājā jauna tehnoloģiju kopiena - Liepājas spēļu izstrādātāji!


Apskatīsim spēļu izstrādi no dažādām perspektīvām un uzzināsim, kā gāja GameDev Liepaja Meetup #1. To mums ļaus izdarīt 3 spēļu izstrādātāji:

  • Elviss Strazdiņš - Latvijas spēļu izstrādātāju asociācijas gamedev.lv valdes priekšsēdētājs un programmētājs uzņēmumā Sonarworks.
  • Arvis Magone - spēļu izstrādātājs, kas darbojies vienā no Latvijā slavenākajiem spēļu izstrādes projektiem - Ferma, kas vienlaicīgi spēja piesaistīt 200 000 vienlaicīgu lietotāju.
  • Juris Ozoliņš - jaunais spēļu izstrādes talants, kas darbojas virtuālās realitātes spēļu izstrādē kopā ar Andri Zitmani-Zihmani un citiem komandas dalībniekiem. Par šiem puišiem mēs vēl daudz dzirdēsim!

Vietu skaits ierobežots, tāpēc reģistrējies šeit: https://ej.uz/itmeetup15

Pasākums, tāpat kā vafeles, dzērieni - BEZ MAKSAS.

Tiekamies 19.augustā (TREŠDIEN), plkst. 18:00, "Coworking Liepaja" telpās, Vecā Ostmala 24, 4.stāvs.

Reģistrēties

Esi veiksmīgi reģistrējies!

Diemžēl, neizdevās reģistrēties! Mēģini vēlreiz!

Citi pasākumi

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!