Iepazīsti 3D mehānisko dizainu

Dalīties:
Ikona - Pulkstens
17:00–19:00
Ikona - kalendārs
28
.
10
.
2021
.

Kopā ar 3D modelēšanas/CAD speciālistu Tomu Balodi esam sarūpējuši iespēju jauniešiem no 15 līdz 18 gadiem iepazīt 3D mehānisko dizainu un gūt izpratni par ģeneratīvo dizainu un modelēšanu.


Pasākuma mērķis ir iepazīties ar terminu CAD (Computer Aided Design), kuru izmanto arhitekti, spēļu dizaineri, mākslinieki, inženieri, lai rosinātu vēlmi jauniešiem mācīties un apgūt inženiertehniskās zināšanas.


Pasākumu vadīs Toms Balodis – 3D modelēšanas/CAD speciālists, kurš piedalījies lietotnes “Liepaja AR” izstrādē. Šī lietotne atklāj Liepājas populārākās tūrisma vietas ar paplašinātās realitātes palīdzību, aplūkojot ģeneratīvā dizaina skulptūras.


Toms Balodis sniegs praktiskas zināšanas un prasmes darboties 3D programmās, kā Autodesk Inventor, Fusion 360 un Revit.


Nodarbību saturs sniegs ieskatu 3D modelēšanā, testēšanā, rasējumu izveidošanā. Jauniešiem tiks sniegts priekštats par ģeneratīvā dizaina modelēšanu, kas ģenerē detaļām formas balstoties uz dizaina prasībām, kā, piemēram, izturību, svaru, ražošanas tehnoloģijām. Ļaus rast priekštatu kā pēc konkrētiem parametriem un vajadzībām modelēt tehniskas detaļas.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tādēļ pasākumam nepieciešams pieteikties iepriekš. Dalība ir bez maksas.

Darbnīca veidota pateicoties Meet and Code 2021, TechSoup Europe, SAP4Good. Vairāk informācijas Meet and Code mājaslapā.

Reģistrēties

Esi veiksmīgi reģistrējies!

Diemžēl, neizdevās reģistrēties! Mēģini vēlreiz!

Citi pasākumi

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!