Droša digitālā tēla veidošana

Dalīties:
Ikona - Pulkstens
17:00–19:00
Ikona - kalendārs
26
.
10
.
2021
.

Jauniešu apzināti veidotais digitālais tēls tagadnē var palīdzēt nākotnes karjeras izveidē un potenciālā darba devēja lēmuma pieņemšanā. Pasākuma mērķis ir iegūt zināšanas par droša digitālā tēla veidošanu jauniešiem vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kas sniegs ieskatu, kā izsekot informācijai par sevi interneta vidē un kā novērst reputācijas riskus.


Jaunieši apgūs digitālā tēla izveides pamatprincipus. Iepazīsies ar terminu “personīgais zīmols” un kā to veidot digitālajā vidē, un uzzinās, kā jaunietis pats var parūpēties par savu personīgo tēlu - kādus kanālus izmantot tēla veidošanai digitālajā telpā (sociālie mediji,mājas lapas, blogi u.c). Apzināsies, kas jāņem vērā gan vārdiski, gan vizuāli, droši komunicējot par sevi sociālajos tīklos.

Pasākumu vadīs Ilze Rassa, komunikācijas arhitekte, personīgā zīmola meistare, kura gandrīz divdesmit gadus ir veidojusi dažādus Baltijas valstu uzņēmumu un to vadītāju, kā arī Valsts prezidenta reputāciju.


Pasākuma laikā jaunieši, Ilzes Rassas vadīti, praktiski izmantos zināšanas, ko iegūs, lai veiktu sava digitālā tēla auditu interneta un sociālo mediju vidē.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tādēļ pasākumam nepieciešams pieteikties iepriekš. Dalība ir bez maksas.

Darbnīca veidota pateicoties Meet and Code 2021, TechSoup Europe, SAP4Good. Vairāk informācijas Meet and Code mājaslapā.

Reģistrēties

Esi veiksmīgi reģistrējies!

Diemžēl, neizdevās reģistrēties! Mēģini vēlreiz!

Citi pasākumi

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!