ChatGPT meistarklase uzņēmējiem

Dalīties:
Ikona - Pulkstens
18:00
Ikona - kalendārs
25
.
04
.
2023
.

Lai pievēstu uzmanību jaunāko tehnoloģiju pielietojumam arī uzņēmējdarbības vidē, Digitālās nedēļas ievaros Digitālo inovāciju parks organizēs meistarklasi, kurā iepazīstinās ar rīka ChatGPT izmantošanas iespējām.

Meistarklase dalībniekiem ir bez maksas, taču nepieciešams reģistrēties, jo vietu skaits ir ierobežots. Reģistrējies šeit - https://www.digip.lv/reg/chatgpt-mk

Meistarklase ir paredzēta, lai sniegtu vērtīgas atziņas un praktiskas stratēģijas, kas palīdzētu uzņēmējiem sasniegt savus biznesa mērķus. Izmantojot ChatGPT, dalībnieki uzzinās, kā izmantot tehnoloģijas un inovācijas, lai veicinātu sava biznesa izaugsmi, optimizētu mārketinga stratēģijas un uzlabotu klientu iesaisti.

Kas ir ChatGPT?

ChatGPT ir lielais valodas modelis (large language model), ko izstrādājis uzņēmums “OpenAI”, pamatojoties uz GPT (Generative Pre-trained Trasformer - Ģeneratīvo iepriekš apmācītu transformatoru) arhitektūru. ChatGPT nozīme ir tā spējā saprast un apstrādāt jautājumus un radīt atbildes, kas līdzinās cilvēka sniegtajām, kas padara to par spēcīgu saziņas un problēmu risināšanas rīku. ChatGPT var izmantot plašam lietojumu klāstam, piemēram, klientu apkalpošanai, valodu tulkošanai, satura veidošanai un pat lai izglītotos. To var izmantot arī jaunu ideju un ieskatu ģenerēšanai, analizējot lielas teksta datu kopas un identificējot modeļus un tendences. ChatGPT ir potenciāls mainīt veidu, kā mēs sazināmies un mijiedarbojamies ar tehnoloģijām, padarot to cilvēciskāku un intuitīvāku. Rezultātā tam ir potenciāls pārveidot daudzas nozares un uzlabot vispārējo tehnoloģiju produktu un pakalpojumu lietotāju pieredzi.

Meistarklase noritēs 25. aprīlī, plkst. 18.00, Liepājā, Kungu ielā 2, 2. stāvā. Pasākums noritēs Atveseļošanas fonda atbalsta programmas uzņēmējdarbības digitalizācijai ietvaros un uz to aicināts ikviens, kurš vēlas iepazīt šo tehnoloģiju, kas jau piesaistījusi tik lielu sabiedrības uzmanību.

Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi  ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas  uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

Nepalaid garām citus Digitālo inovāciju parka rīkotos pasākumus – seko mums mūsu facebook lapā un piesakies ikmēneša jaunumiem!

Reģistrēties

Esi veiksmīgi reģistrējies!

Diemžēl, neizdevās reģistrēties! Mēģini vēlreiz!

Citi pasākumi

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!