Tehnoloģiju iedvesmas konference "IT diena Liepājā 2022"

#tehnoloģijas
#karjera
Dalīties:
Ikona - persona
Autors:
Nils Kuncītis
Ikona - kalendārs
28
.
10
.
2022
.

Vairāk nekā pustūkstotis Liepājas un reģiona skolu skolēni varēja iepazīt dažādas digitālās mākslas izpausmes un iegūt vērtīgus pieredzes un iedvesmas stāstus no jomas profesionāļiem, lai, iespējams, pašam spertu savus soļus šajā virzienā. Klātesošos uzrunāja pilsētas pārstāvji Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valdes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Konferencē redzējām un dzirdējām dažādu IT uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus. Pateicamies visiem, kuri bagātināja lielāko tehnoloģijām veltīto pasākumu Liepājā! Ar mums kopā bija:

  • "Nākotnes dizains ar 3D modelēšanu" - Toms Balodis, “Blue Shock Race”;
  • "Papildinātās realitātes iespējas" - Agnese Damberga, Maija Demitere;
  • “Nākotnes digitālās prasmes”, Kitija Kuduma, Zinātnes un izglītības inovāciju centrs “ZIIC”;
  • “Audio māksla” - Māris Dejus, Multimediju mākslas producents, “Tribe Immersive”;
  • “Datorgrafikas iespējas” - Ginta Siksne, Agneta Buldere, “Giraffe360”;
  • “TechVision - Mākslīgais intelekts un nākotnes tehnoloģijas” Guntis Čoders, “Accenture”;
  • “Spēļu izstrāde Latvijā” - Jāzeps Rutkis, “Latvijas spēļu izstrādātāju asociācija”;
  • “Starptautisku spēļu izstrāde Zviedrijā” - Antons Albīns (Anton Albiin), “Swedish Games Industry”

Smēlāmies vērtīgus pieredzes stāstus un padomus, ieguvām lieliskus ceļa vārdus skolēniem karjeru veidošanai IT, kā arī dalījām balvas vērīgākajiem un radošākajiem. Kā nekā - šogad konference veltīta digitālajai mākslai un tehnoloģijām!
Īpašs konkurss spēļu izstrādes jomā tika organizēts kopā Zviedrijas vēstniecību Latvijā. Radošākajiem jauniešiem bija iespēja tikt pie balvām, attēlojot savus izdomātos spēļu varoņus – oriģinālākajiem balvas pasniedza Zviedrijas vēstniecības pārstāve Ilva Hammarstena (Ylva Hammarsten).

Paldies visiem, kuri ļāva notikt šim pasākumam: Liepājas pašvaldībai, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldei, Zinātnes un izglītības inovāciju centram "ZIIC" un konferences runātājiem un uzņēmumiem, kuri atļāva ielūkoties savā ikdienā - S-TEC Latvia, Giraffe360, Accenture Baltics, AE Partner un InPass Internet of Things, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātei, Mākslas pētījumu laboratorijai MPLab, spēļu izstrādātājiem Estoty un Odyssey Studios un Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijai www.gamedev.lv.

Foto

Diemžēl, šim rakstam nav attēlu.

Citi raksti

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!