Talantīgus jauniešus aicina pieteikties apmācībām “Liepājas IT talantu programma”

#Karjera
#Prasmes
Dalīties:
Ikona - persona
Autors:
Nils Kuncītis
Ikona - kalendārs
23
.
01
.
2023
.

Digitālo inovāciju parks aicina pieteikties unikālai apmācību programmai, kas talantīgiem 10. – 12. klases jauniešiem ļaus apgūt informācijas tehnoloģiju (IT) prasmes padziļinātā līmenī, lai dotu spēcīgu zināšanu bāzi tiem, kuri savas nākotnes studijas un karjeru saista ar tehnoloģiju jomu. Apmācības tiks uzsāktas 8. februārī un vērstas uz praktisku zināšanu apguvi, kas nepieciešamas ikdienas IT profesionāļa darbā.

Balstoties uz veiksmīgo pieredzi, realizējot Latvijas mēroga apmācību programmu jauniešiem “Mākslīgā intelekta (MI) talantu programma”, Digitālo inovāciju parks sadarbībā ar Liepājas IT profesionāļiem ir izstrādājis jaunas, Latvijas mērogā unikālas, apmācības “Liepājas IT talantu programma”. Šīs programmas virsmērķis ir sniegt iespēju jauniešiem ar izciliem sasniegumiem mācībās, kuri savu nākotnes karjeras izaugsmi saredz kādā no IT profesijām, apgūt nepieciešamās priekšzināšanas padziļinātā līmenī, lai veiksmīgi turpinātu savu profesionālo izaugsmi starptautiski pieprasītās profesijās.

“Liepājas IT talantu programma” ļaus jauniešiem paralēli vispārējās vidējās izglītības ieguvei padziļināti apgūt tīmekļa vietņu izstrādi un realizēt praktiskus programmēšanas projektus. Sadarbība ar IT nozari arī dos iespēju iegūt vasaras prakses vietas Liepājas uzņēmumos.

Kā vēsta Digitālo inovāciju parka vadītāja Agate Ambulte: “Programmas spēks slēpjas tajā, ka tā veidota ciešā sadarbībā ar IT nozares profesionāļiem un jauniešiem nodotās zināšanas ļaus spert platu soli savā karjeras attīstībā IT nozarē. Nevienam vairs nav noslēpums, ka šīs jomas profesijas ir pastāvīgos jaunu speciālistu meklējumos un arī atalgojums spējīgiem speciālistiem pārsniedz valstī vidējo. Vēlamies dod mūsu jauniešiem iespēju jaudīgi uzsākt savu karjeru IT jomā un vairot nākamo Liepājas speciālistu varēšanu un zināšanu kapacitāti.

Mēs redzam Liepājas potenciālu kā vietai, kurā rodas un attīstās jauni IT profesionāļi.”

“Liepājas IT talantu programma” ilgs četrus mēnešus un tiks uzsākta jau 8. februārī.

Tā paredzēta 10.-12. klases jauniešiem, kuriem ir izcili sasniegumi IT un eksaktajos mācību priekšmetos un apmācības tiks organizēta tā, lai tās varētu apvienot paralēli ar vispārējās vidējās izglītības iegūšanu. Kopā paredzētas 18 nodarbības, kas notiks reizi nedēļā, kuru laikā būs iespēja apgūt praktiskas iemaņas web izstrādē, programmēšanā, izmantojot nozarē pieprasītas tehnoloģijas, kas ļaus sagatavoties tālākai veiksmīgai karjerai IT jomā

Īpaša uzmanība tiks pievērsta programmēšanas valodas JavaScript iztrādes rīkam React, kas tiek plaši lietots industrijā.

Apmācības notiks klātienē Liepājas Universitātes telpās.

Dalības maksa apmācībām ir 220,- eiro, maksājot uzreiz par visu programmu, vai 60,- eiro mēnesī.

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām laicīgi pieteikties Digitālo inovāciju parka mājaslapā - https://www.digip.lv/liepajas-talanti

Apmācības norit ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības atbalstu, Digitālo inovāciju parkam sadarbojoties ar Liepājas tehnoloģiju klasteri un Liepājas Universitāti.

Foto

Diemžēl, šim rakstam nav attēlu.

Līdzīgi raksti

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!