Aicina pieteikties Latvijā pirmajā "Mākslīgā intelekta talantu programmā"

#Tehnoloģijas
#Prasmes
#Karjera
Dalīties:
Ikona - persona
Autors:
Sandra Jurberga-Šaudine
Ikona - kalendārs
12
.
08
.
2021

Līdz 31. augustam norisinās uzņemšana "Mākslīga intelekta talantu programmā", kas ir pirmā šāda veida apmācību programma, kura piesaista jauniešus ar izcilām sekmēm un sasniegumiem IT un matemātikā.  

Lai sniegtu iespēju jauniešiem attīstīt sevi augsto tehnoloģiju jomā, Liepājas tehnoloģiju klasteris aicina Latvijas talantīgākos jauniešus, kas ieguvuši vidējo izglītību, pieteikties Mākslīgā intelekta (MI) talantu programmā.

Talantu programma sniedz iespēju apgūt mākslīgā intelekta tehnoloģijas un praktiskās iemaņas no Latvijā izcilākajiem specialistiem,  radīt un īstenot personīgo attīstības ceļu, izmantot prakses iespējas Latvijas labākajos mākslīgā intelekta izstrādes uzņēmumos ar iespēju pēc apmācību gada iegūt darba vietu MI izstrādē.

9 mēnešu garumā jaunieši tiks pilnībā sagatavoti darbam ar mākslīgo intelektu, apgūstot 3 programmas - C++, Phyton vai Mākslīgā intelekta izstrāde. Programma ir orientēta uz praktiskām prasmēm. Lekcijās un meistarklasēs nozares speciālisti un pasniedzēji, kuri ikdienā darbojas ar mākslīgā intelekta izstrādi, ne tikai nodos vērtīgas zināšanas, bet arī palīdzēs reālu projektu izstrādē. Projektos radītie risinājumi tiks izvietoti Liepājas pilsētvidē.  

Lai kļūtu par programmas dalībnieku, jāiztur atlase - loģikas tests un pārrunas ar MI talantu programmas pārstāvjiem. Programmas nozīmīgākie kritēriji ir izcilas sekmes, sasniegumi konkursos un olimpiādēs (īpaši informātikas un matemātikas  jomā). Veiksmīgi izturēta atlase garantēs bezmaksas dalību programmā.

Ja jūti sevī degsmi un spēku, esi piedalījies IT un matemātikas olimpiādēs - piesakies.  

MI talantu programmas sākums  2021. gada 1. septembrī.

Pieteikšanās līdz 31.augustam elektroniski, aizpilot pieteikuma formu - www.digip.lv/mi-programma.

Foto

Diemžēl, šim rakstam nav attēlu.

Līdzīgi raksti

Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!