Liepājas Universitātes "Viedo tehnoloģiju izaicinājums"

Dalīties:
20.5.2021
17:00

Skolēn, Liepājas Universitāte izaicina tieši Tevi pārbaudīt prasmes un zināšanas par viedajām tehnoloģijām. 

 

Kāpēc viedo tehnoloģiju izaicinājums?

Viedo tehnoloģiju izaicinājums radās, lai pārbaudītu Tavu erudīciju, interesi tehnoloģiju jomā, un spēju ieklausīties. Tiešsaistes laikā tiksi iepazīstināts ar 4 personībām no Liepājas Universitātes, kur ikdiena ir saistīta ar tehnoloģijām. Divi aktīvi un enerģiski studenti - maģistra students programmā “Informācijas tehnoloģija” Rodrigo Gruntmanis, kā arī Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldības un inženierijas studente Sintija Ozoliņa Tev pastāstīs par savu reālo universitātes dzīvi, pieredzi, un iepazīstinās ar to, kāda loma viņu ikdienā ir tehnoloģijām. Savukārt, zinošie guru - Liepājas Universitātes lektors Uldis Žaimis un studiju programmas direktors Viesturs Kalniņš Tev pastāstīs par jaunās studiju programmas saturu, un Tavām iespējām tehnoloģiju pasaulē. 

 

Izaicini sevi!

Mēs zinām - lēmuma pieņemšana, par labu universitātei un studiju programmas izvēlei, ir izaicinošs process. Piedāvājums ir plašs, informācijas ir pilna jūra, un orientēties tajā nav nemaz tik vienkārši. Liepājas Universitāte vēlas Tevi iepazīstināt ar jauno studiju programmu “Vides inovāciju tehnoloģijas” ar Viedo tehnoloģiju izaicinājuma palīdzību, un sniegt Tev skaidrību. 

 

Ko Tu iegūsi?

Būsi guvis atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par studiju dzīvi, viedajām tehnoloģijām un savām iespējām, ko vari attīstīt.


Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties pasākumam! Mēģiniet vēlreiz!
Saņem jaunumus e-pastā
Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!
Diemžēl, neizdevās pieteikties jaunumiem! Mēģiniet vēlreiz!